﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 14:09:47 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 07 Jul 2008 17:22:53 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title> iPhone cijena i datum izlasaka u RH</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/iphone-cijena-datum-izlasaka-rh/5792.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title> iPhone cijena i datum izlasaka u RH</title><description>E ako ga T-com stavi za 199$ + 2god preplata u Hrvatskoj povlacim sve lose sta sam rekao za njih. Prije ce kod nas kostat 3000+ kuna s 2god preplate.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-cijena-datum-izlasaka-rh/74792.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Jul 2008 17:22:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8e2b9b310b8f711e50c16bc6921acb83</guid><category /></item><item><title> iPhone cijena i datum izlasaka u RH</title><description>Čim dođe dižem kredit i u kupovinu. Naravno iPhone 16GB.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-cijena-datum-izlasaka-rh/74791.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Jul 2008 17:22:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fc8d45abe4ab5138bdf60d8bbc749b45</guid><category /></item><item><title> iPhone cijena i datum izlasaka u RH</title><description>ali vrijedi

 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-cijena-datum-izlasaka-rh/74788.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Jul 2008 17:17:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fb6bb827c754fca1b5443258f399e66a</guid><category /></item><item><title> iPhone cijena i datum izlasaka u RH</title><description>Uf malo mi je puno...
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-cijena-datum-izlasaka-rh/74783.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Jul 2008 17:10:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f84e6c888be21e5d30c7af3ce86d42d9</guid><category /></item><item><title>RE:  iPhone cijena i datum izlasaka u RH</title><description>Ako bude u T-mobile ponudi (a hoće) onda nećeš moći staviti VIP karticu a da ga ne otkodiraš. Vjerojatno će izaći neki ZiPhone kojem se svi veselimo!
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-cijena-datum-izlasaka-rh/74741.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Jul 2008 15:21:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3e8fcf1e3d247e0d04c81af14b332aee</guid><category /></item><item><title>RE:  iPhone cijena i datum izlasaka u RH</title><description>199$ + potpisat na 2 godine, a ako oćeš free ona ti je + 400$, il ti ga 600 $ u americi...a kod nas koliko će bit, bolje da ne pitaš...
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-cijena-datum-izlasaka-rh/74738.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Jul 2008 15:03:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7eb8b203814981a8b0e528dfff945d15</guid><category /></item><item><title> iPhone cijena i datum izlasaka u RH</title><description>Jer zna tko mozda kada

Saznao sam da izlazi u svijetu 11.7. i da je 8gb model 199$ pa bi me zanimalo oce i tako bit u Hrvatskoj.

I jos jedno pitanje za kraj cujem da ce se moc koristit samo T-co...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-cijena-datum-izlasaka-rh/74736.aspx</link><pubDate>Mon, 07 Jul 2008 14:48:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2f7d24e9203bd30b920b12baa4cc9b15</guid><category /></item></channel></rss>