﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 15:42:03 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 11 Sep 2008 08:47:57 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Vip i zenski tehnicar</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/5317.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Vip i zenski tehnicar</title><description>evo ja zovem neki dan sluzbu za korisnike kako bi odjavio vip online (mislim da nije vazno zasto, ali znam da ce neki pitat...) zato sta sam promijenio operatera i vec skoro dvije godine nisam koristi...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/107565.aspx</link><pubDate>Thu, 11 Sep 2008 08:47:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">455b429db71a40e523526ab9e4f4a8ef</guid><category /></item><item><title>RE: Vip i zenski tehnicar</title><description>I prešo na islam :D

A štaš žena valjda ima bar ugodan glas hm
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/107481.aspx</link><pubDate>Wed, 10 Sep 2008 23:12:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cdad71a1d49e974c980f3a4f54e8cefc</guid><category /></item><item><title>RE: Vip i zenski tehnicar</title><description>
asusdvd kaže...


Žene...



 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/107478.aspx</link><pubDate>Wed, 10 Sep 2008 22:55:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4c4765d5ef1d5772682abdd761f75005</guid><category /></item><item><title>Vip i zenski tehnicar</title><description>Žene...
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/73675.aspx</link><pubDate>Sat, 05 Jul 2008 01:19:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5535bec1c3fd94134e5332e947f377b8</guid><category /></item><item><title>Vip i zenski tehnicar</title><description>Mislim da nije baš bitno ovo ženski, jer ja sam pričala s par muških tehničara koji su brate pali s Marsa, ja sam njima objašnjavala, šta da naprave da meni sve bude ok.. Ali bilo je i onih famoznih, ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/73593.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jul 2008 21:20:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">04b3a9b2e42263c16491db44bba6686b</guid><category /></item><item><title>Vip i zenski tehnicar</title><description>Isto bi ti se dogodilo da se javio muški. Isto je u svim firmama koje se bave bilo telefonom ili internetom.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/68019.aspx</link><pubDate>Tue, 24 Jun 2008 16:28:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c3b323d17a9661da3104a26fef55daeb</guid><category /></item><item><title>Vip i zenski tehnicar</title><description>Nažalost imao sam priliku tako razgovarati, ali ne sa VIPom nego sa Metronetom.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/68006.aspx</link><pubDate>Tue, 24 Jun 2008 16:13:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">74b99045697618f002ec01b3b1f0466c</guid><category /></item><item><title>Vip i zenski tehnicar</title><description>Baš su zgodne one u Varaždinskoj poslovnici

Nemam prigovora.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/68004.aspx</link><pubDate>Tue, 24 Jun 2008 16:11:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f9cc42966e775932dfa158bf85487363</guid><category /></item><item><title>Vip i zenski tehnicar</title><description>imaš ti svašta na ovom svijetu......

još ćeš svaštas doživjeti u životu
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/68003.aspx</link><pubDate>Tue, 24 Jun 2008 16:10:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5deac915189a84aa105e3687c4e520cd</guid><category /></item><item><title>RE: Vip i zenski tehnicar</title><description>ha ha ha 

 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/67945.aspx</link><pubDate>Tue, 24 Jun 2008 14:45:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">90c214268218098da82c67d404327255</guid><category /></item><item><title>Vip i zenski tehnicar</title><description>heheh! a šta ju nisi poslušao i resetirao komp? 

ali inače ima puno takvih gluposti kad se zovu te službe za korisnike, ne znam kak im samo padaju neke ideje na pamet. Ugl, resetirajte računalo, po...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/67941.aspx</link><pubDate>Tue, 24 Jun 2008 14:43:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b4073bcf791513dd39f3095392f52f9c</guid><category /></item><item><title>Vip i zenski tehnicar</title><description>Imao sam maloprije problema s prijavom na 'moj vip'.

Bilo mi je jako hitno pa sam zovnio 0917700, javio mi se operater, bolje receno zena! 

 

Nemam nista protiv zena, dapace, obozavam ih, ali...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/vip-zenski-tehnicar/67936.aspx</link><pubDate>Tue, 24 Jun 2008 14:34:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5bfced26916065d7ab894019fc66373c</guid><category /></item></channel></rss>