﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 08:05:05 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 22 Nov 2010 16:52:23 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Internet</description><title>Opera Mini</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/internet/opera-mini/49827.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: Opera Mini</title><description>Ja koristim operu mini vec pola godine i stvarno sam zadovoljan.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/opera-mini/1459864.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Nov 2010 16:52:23 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d96258bbd00efa2cda0f577c50177d82</guid><category /></item><item><title>RE: Opera Mini</title><description>pa to je ista stvar samo mobile iskoristava vise mogucnosti smarthphoneova...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/opera-mini/1458282.aspx</link><pubDate>Sun, 21 Nov 2010 21:15:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">abd4cd814f76573d4d2dd48dff6b4cab</guid><category /></item><item><title>Opera Mini</title><description>imao sam kratko vrijeme instaliranu operu mobile 10, pobrisao i stavio mini i stvarno zadovoljan!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/opera-mini/1458264.aspx</link><pubDate>Sun, 21 Nov 2010 21:10:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">514d834502acf4e616e25f066f04d690</guid><category /></item><item><title>RE: Opera Mini</title><description>Idi u Settings i isključi opciju Mobile view.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/opera-mini/1457871.aspx</link><pubDate>Sun, 21 Nov 2010 19:24:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">74b8ec7ed62d1c4da5e99710f15b2691</guid><category /></item><item><title>Opera Mini</title><description>Kako da je natjeram da interpretira stranice kao neki stolni explorer?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/opera-mini/1457689.aspx</link><pubDate>Sun, 21 Nov 2010 18:22:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">034fbdb2ed25aee08ae80c6c587345ce</guid><category /></item><item><title>RE: Opera Mini 5</title><description>evo ja sam ju instalirao, radi super, beta je bila bugovita... </description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/opera-mini/826955.aspx</link><pubDate>Tue, 16 Mar 2010 09:19:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a06f8be2af41e94f4203b98843cacb61</guid><category /></item><item><title>Opera Mini</title><description>NAdam se da ce biti bolja od bete mada je i beta meni super ;) </description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/opera-mini/826931.aspx</link><pubDate>Tue, 16 Mar 2010 09:04:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a16f5b5f1d884ad85aa846244722000c</guid><category /></item><item><title>Opera Mini 5</title><description>Dostupna je finalna 5. verzija ovog fenomenalnog browsera za mobitele:&amp;nbsp;http://www.opera.com/mobile/&amp;nbsp;Ovako na prvi pogled se ne razlikuje previše od bete 2 s kojom nisam imao nikakvih problem...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/opera-mini/826914.aspx</link><pubDate>Tue, 16 Mar 2010 08:57:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e863d03c400e813eb4b40b21ab535d99</guid><category /></item></channel></rss>