﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 13:43:22 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 25 Apr 2011 16:43:06 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma PC igre</description><title>COD4 Server</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/pc-igre/cod4-server/44522.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>COD4 Server</title><description>daj neka netko igra u novom cod4 serveru 213.239.199.124:28963&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/1881697.aspx</link><pubDate>Mon, 25 Apr 2011 16:43:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">435e5018beb470c2f2386d140d3398f3</guid><category /></item><item><title>COD4 Server</title><description>Imate istu šifru za RCON i to je to. Može i 100 ljudi imati istu šifru i jednako se spajati na RCON i onda administrirati i što već sve ne.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/1868286.aspx</link><pubDate>Wed, 20 Apr 2011 12:08:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ba51e19224f5c0d955373f8eff20a6ec</guid><category /></item><item><title>COD4 Server</title><description>Pozdrav, da ne otvaram novu temu pitat ću ovdje.Planiram kupiti server za CoD4.Zanima me kako postaviti više admina na server(u mom slučaju 2).Hvala unaprijed.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/1868280.aspx</link><pubDate>Wed, 20 Apr 2011 12:04:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">648bb062c2a1bbbb0ba11e9fb2a1b688</guid><category /></item><item><title>RE: COD4 Server</title><description>Ne nisam lol. Igro sam cb na hommade serverima znam sta je, i igro sam na hrvatskim homemade serverima. Znam kaj pricam. Ne isplati se, ali kako je on vjerojatno #noob#, moze proc..</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/787570.aspx</link><pubDate>Thu, 25 Feb 2010 17:43:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">02eeb57f207954540d6bf5e41b83e091</guid><category /></item><item><title>RE: COD4 Server</title><description>Da ja tebe pitam jesi ti ikad igro na home made serveru? Jel očito nisi. Ja jesam kod frenda iz vinkovaca i imao sam ping oko 70-80 a ostali i manje jer su bili blizu njega. Tako da ne pricaj gluposti...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/787326.aspx</link><pubDate>Thu, 25 Feb 2010 15:20:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">14507f778effa53d5f3dd861467f0a5a</guid><category /></item><item><title>RE: COD4 Server</title><description>xD......a kaj ce igrat na serveru kojeg si sam napravi? Sam protiv sebe? lol kad nitko drugi nece moc igrat zbog pinga jesi car, ili im se svidja kada im je ping 200+, hmmm</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/787317.aspx</link><pubDate>Thu, 25 Feb 2010 15:15:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">80386c047de32dfbc220a4a42152be23</guid><category /></item><item><title>COD4 Server</title><description>A sta se sad svi pravite pametni, ako necete ili neznate pomoc decku nemorate. I zasto bi kupio server i dao 100 eura za tri mjeseca ako igra svaka tri cetri dana neki trening ili tako nesto.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/787302.aspx</link><pubDate>Thu, 25 Feb 2010 15:01:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e77b2eae704ed7349a7c591399742ff1</guid><category /></item><item><title>COD4 Server</title><description>da, najbolje da si kupis server.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/787161.aspx</link><pubDate>Thu, 25 Feb 2010 13:48:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">af14b8162eaf1e3153cbe8200c5726ba</guid><category /></item><item><title>RE: COD4 Server</title><description>Ti to nazivas kvalitetan hosting? :S</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/786989.aspx</link><pubDate>Thu, 25 Feb 2010 12:10:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8b8ed383d11ffe3c052f10278274e2e4</guid><category /></item><item><title>COD4 Server</title><description>homemade sevreri se ne isplate, zasto? Previsok ping za ostale igrace</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/786891.aspx</link><pubDate>Thu, 25 Feb 2010 11:12:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d7da55a20982e4b1b0924d0eec488ace</guid><category /></item><item><title>COD4 Server</title><description>Ili jednostavno zakupi neki kvalitetan game server i rijesis sve probleme ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/785450.aspx</link><pubDate>Wed, 24 Feb 2010 17:33:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b0b16659b140fec3c3dd8d27a5792a8b</guid><category /></item><item><title>COD4 Server</title><description>Ako već radiš homemade server, najjednostavnije ti je otiđi na Garenu i kreiraj svoj server.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/755203.aspx</link><pubDate>Tue, 09 Feb 2010 20:28:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cabc5f457f21f5e6a7ebc7e6db9053d9</guid><category /></item><item><title>RE: COD4 Server</title><description /><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/754694.aspx</link><pubDate>Tue, 09 Feb 2010 16:47:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a334d1f0776da989f38eaa08dd6c4227</guid><category /></item><item><title>RE: COD4 Server</title><description>homemade server</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/718442.aspx</link><pubDate>Wed, 20 Jan 2010 20:43:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6c20d830591b1d1a33168074de5a2294</guid><category /></item><item><title>COD4 Server</title><description>Dakle, napravio sam server doma i radi super, samo posto imam dynamic IP moram svaki put kad upalim komp frendovima slat IP. Probo sam namjestit DynDsn ali nikako nece. Imam i DynDns Updater. Uglavnom...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/cod4-server/717130.aspx</link><pubDate>Tue, 19 Jan 2010 22:37:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a4bc30b186e8f557f745f3efa3a66e6d</guid><category /></item></channel></rss>