﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 11:35:07 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 17 Feb 2011 23:31:02 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma PC igre</description><title>Handball simulator 2010</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/pc-igre/handball-simulator-2010/44283.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Handball simulator 2010</title><description>Nitko nije rekao da bi manje štekalo da imaš original, što se toga tiče bilo bi isto.... a ono za kupovinu, obraćao sam se autoru teme</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/handball-simulator-2010/1707591.aspx</link><pubDate>Thu, 17 Feb 2011 23:31:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">914559f78118f59703222aa991ceb03b</guid><category /></item><item><title>Handball simulator 2010</title><description>i šta da kojim slucajem kupim orginal kao nebi stekalo? di to ima uopće za kupit</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/handball-simulator-2010/1707467.aspx</link><pubDate>Thu, 17 Feb 2011 22:40:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c0d65b67089aa3e2a7704cba7d9b6f0c</guid><category /></item><item><title>Handball simulator 2010</title><description>haha tu igricu ne vrijedi kupovati... čeka se ihf handball challenge</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/handball-simulator-2010/1704875.aspx</link><pubDate>Thu, 17 Feb 2011 00:00:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">08fd20ca30f80e3b9f38ba8ac1993a5c</guid><category /></item><item><title>Handball simulator 2010</title><description>Pa piše ti omg, kupi igru jer predpostavljam da nemaš oriđiđđi, a o crackovima se ne smije (snalazi se sam)</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/handball-simulator-2010/1704622.aspx</link><pubDate>Wed, 16 Feb 2011 22:04:28 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a2791f3fe63e1773e69303d2ebef22d8</guid><category /></item><item><title>Handball simulator 2010</title><description>komp mi nije jak za ovu mislim da je... imam pocersor 2.2 gh, ram 1.9 gb, grafička mi je ge force 7025 / NVIDIA nforce 630a - 512 mb. igram pes 2011 bez problema a da ovo nemogu... nebi reko</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/handball-simulator-2010/1704614.aspx</link><pubDate>Wed, 16 Feb 2011 22:02:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a10b0dd28d1b16e74ca1a1f7e40b0d4e</guid><category /></item><item><title>Re: Handball simulator 2010</title><description>Ti si jedan od onih "imam prejak komp,a nepiše kakav komp imaš,a večina tih je bilo s nekakvom agp 128mb grafom"</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/handball-simulator-2010/1704600.aspx</link><pubDate>Wed, 16 Feb 2011 21:55:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">75558700c282d2ddc1dd155ce7df5456</guid><category /></item><item><title>Handball simulator 2010</title><description>jel moze meni neko rec zasto meni ova igra steka???... stavio sam na najnize detalje i opet... grafika mi nije 100% toliko slaba da tu igru nemoze pokrenut na najmanjim detaljima?????</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/handball-simulator-2010/1704590.aspx</link><pubDate>Wed, 16 Feb 2011 21:53:28 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d6e25553b3a1a944e9fa600fcd26e63e</guid><category /></item><item><title>RE: Handball simulator 2010</title><description>Treba ti crack, pretpostavljam da igra nije original...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/handball-simulator-2010/712992.aspx</link><pubDate>Sun, 17 Jan 2010 15:27:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3fb856448ca531861a8a2aa07e656f68</guid><category /></item><item><title>Handball simulator 2010</title><description>e mozete mi pomoci,imam problem kada kliknem na ikonu i izbaci mi ovo,pogledajte&amp;nbsp;http://img340.imageshack.us/img340/8530/rukomet.png&amp;nbsp;&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/handball-simulator-2010/712979.aspx</link><pubDate>Sun, 17 Jan 2010 15:18:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">70d549df2e832f16b4af4063990b9dd8</guid><category /></item></channel></rss>