﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 11:45:06 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sun, 10 Jul 2011 08:28:31 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari IT vijesti (stari web)</description><title>HP Mini 110 i Mini 311</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/33932.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>HP Mini 110 i Mini 311</title><description>yes,dobio ga na poklon s talianskom w7 e sad, nemrem ga pokrenut, glupa riba je stavila password. Sati googlanja mi nisu objasnili kako niti u safe modu zaobić i uć kao administrator. samo reinstall a...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/2087208.aspx</link><pubDate>Sun, 10 Jul 2011 08:28:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7e301281c425e026432df60d4be63bce</guid><category /></item><item><title>HP Mini 110 i Mini 311</title><description>moze ti varirati svugdje + - 100kn&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/1721416.aspx</link><pubDate>Tue, 22 Feb 2011 21:26:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a62ae20ada4c6fe1035deebb8bf22989</guid><category /></item><item><title>HP Mini 110 i Mini 311</title><description> kupio bih HP® Mini 110-3510NR 10.1" Netbook, može li mi tko reći koja je cijena.
Hvala unaprijed.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/1721390.aspx</link><pubDate>Tue, 22 Feb 2011 21:19:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">52e53f8a14f37065a8b68985df9dfb29</guid><category /></item><item><title>RE: HP Mini 110 i Mini 311</title><description>
keep dreaming, kad još na tih 400 dolara maznu naši PDV i kojekakve druge takse, dogurat će on do 3100-3300kn</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/529066.aspx</link><pubDate>Thu, 24 Sep 2009 07:33:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c8fb02309f81101133bee1aaf408babe</guid><category /></item><item><title>HP Mini 110 i Mini 311</title><description>ako kod nas bude oko 2500kn to če biti odlično</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/519736.aspx</link><pubDate>Wed, 16 Sep 2009 13:08:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cf27d3ae127f65dfdcf44743c07500a0</guid><category /></item><item><title>RE: HP Mini 110 i Mini 311</title><description>
&amp;nbsp;
Pa ima i ljudi koji žele Citroen C1, pa ga ne plaćaju kao C5, iako manje troši, lakše se parkira i manje košta registracija i osiguranje :D</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/519728.aspx</link><pubDate>Wed, 16 Sep 2009 13:03:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4c23a1a22dcffb92269fbda1ce2f87ee</guid><category /></item><item><title>RE: HP Mini 110 i Mini 311</title><description>
možda netko želi manji,a meni recimo odgovara intelova grafika,čak i najslabija. nisu svi djeca :)</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/519617.aspx</link><pubDate>Wed, 16 Sep 2009 10:58:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e0d5b0e115b80a816dfa1d7f90e4deb3</guid><category /></item><item><title>RE: HP Mini 110 i Mini 311</title><description>Trajanje baterije.
&amp;nbsp;
Dev</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/519576.aspx</link><pubDate>Wed, 16 Sep 2009 10:23:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">67a71f630d019d8a01743c2199bad4bd</guid><category /></item><item><title>HP Mini 110 i Mini 311</title><description>Ne kužim, ako će oba bit po $400 ko će kupit ovaj s manjim ekranom i Intelovom grafikom?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hp-mini-110-mini-311/519517.aspx</link><pubDate>Wed, 16 Sep 2009 09:33:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1323ae1ce1186339367d47b2311fedf1</guid><category /></item></channel></rss>