﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 09:28:39 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 03 Jul 2009 12:09:44 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Ostalo u 3gp/mp4</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/ostalo-3gpmp4/28229.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Ostalo u 3gp/mp4</title><description>Takav coder (software), sa kojim prebacuješ u npr. 3gp bi trebao imati opciju
smanjivanja rezoluciji, ili barem par presetova. Probaj malo kopati po njemu, ako nema,
nađi drugi program koji ima te o...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/ostalo-3gpmp4/422475.aspx</link><pubDate>Fri, 03 Jul 2009 12:09:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8f4c71fa6e7f6e47207af663957181a6</guid><category /></item><item><title>Ostalo u 3gp/mp4</title><description>hvala.
&amp;nbsp;
riješio sam konvert.
&amp;nbsp;
sad ako m mozete pomoci oko smanjivanje rezolucije?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/ostalo-3gpmp4/422169.aspx</link><pubDate>Fri, 03 Jul 2009 08:57:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">681efc22be7b04b8df92c25ee59d9e8c</guid><category /></item><item><title>Ostalo u 3gp/mp4</title><description>Samo upisi u google nešto tipa:
free convert avi to 3gp ili slično...
Remember, Google is zour friend!
&amp;nbsp;
probaj ovaj LINK , to je prvi koji sam našao, i neznam ništa o njemu,
but it might do...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/ostalo-3gpmp4/422157.aspx</link><pubDate>Fri, 03 Jul 2009 08:48:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">794dd1354ff0d557028b7ada2e8dc742</guid><category /></item><item><title>Ostalo u 3gp/mp4</title><description>edit:
&amp;nbsp;
naknadno pitanje dobule post moderator spoji,ako je problem.
&amp;nbsp;
kako mogu smanjiti rezoluciju videa nakon konvertiranja?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/ostalo-3gpmp4/422142.aspx</link><pubDate>Fri, 03 Jul 2009 08:37:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c140fd4eef7caa2b9d5b93a289af8ea2</guid><category /></item><item><title>Ostalo u 3gp/mp4</title><description>znaci.
&amp;nbsp;
ja imam na kompu neki .AVI file,koji se ne moze gledati na mobu.
&amp;nbsp;
e,sad.
&amp;nbsp;
dali postoji nacin kojim mobu avi i ostale fileove koji mobitel ne podrzava konvertirati u mp4...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/ostalo-3gpmp4/422120.aspx</link><pubDate>Fri, 03 Jul 2009 08:22:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d4d6436cdb8ea88cc4c0b0f9c9999f95</guid><category /></item></channel></rss>