﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 19:16:24 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 22 Jun 2009 22:21:17 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Pretvarač valuta za C905</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/27280.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Pretvarač valuta za C905</title><description>Nasao sam. Zove se Paragon Tech. Handy Converter (Java i Symbian) super je</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/406384.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 22:21:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">265fd9225a7654ab77ec2845eff461e4</guid><category /></item><item><title>RE: Pretvarač valuta za C905</title><description>
&amp;nbsp;
My bad...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/405769.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 16:22:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">36be1e05e65fde33500e76402b50a9eb</guid><category /></item><item><title>RE: Pretvarač valuta za C905</title><description>
Znaci, ako ja npr. tebe posaljem u pm, ali se prije toga ispricam, onda je to ok?
&amp;nbsp;
A sta se tice aplikacija, sumnjam da ih za iPhone ima vise nego za symbian, ali cak i ako ima, sigurno ima ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/405765.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 16:19:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a6c36a13b95690f1bcebd5ce1c2aceb7</guid><category /></item><item><title>RE: Pretvarač valuta za C905</title><description>

drakoon kaže...

Pokušaj potražit na getjar.com, sigurno ćeš nać što ti triba...

</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/405760.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 16:18:28 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c1aa2f1f74bd893314cdce5cd019f81d</guid><category /></item><item><title>Pretvarač valuta za C905</title><description>Pokušaj potražit na getjar.com, sigurno ćeš nać što ti triba...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/405757.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 16:14:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b8adebeb672ffcc9c9aa319576336355</guid><category /></item><item><title>RE: Pretvarač valuta za C905</title><description>&amp;nbsp; 

&amp;nbsp;  To sto si na jednostavno pitanje odgovorio da za iPhone ima 200 programa?

Random. kaže...

&amp;nbsp; 
iPhone je vodeći u tome, oko toga nema rasprave.


&amp;nbsp;  Ima rasprave,a...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/405713.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 15:45:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">908215ba5a350541638a77395e8a2299</guid><category /></item><item><title>Pretvarač valuta za C905</title><description>Ajde molim te, objasni(te) mi u čemu nisam u pravu. Nikad niste vidjeli grafove koji pokazuju usporedbu količine aplikacija za razne mobilne OS-e?
&amp;nbsp;
iPhone je vodeći u tome, oko toga nema raspr...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/405681.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 15:17:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4ab4085b3ba9b05d5ce5472d2e9a3734</guid><category /></item><item><title>Pretvarač valuta za C905</title><description>A ja zapoceo i pitao gde ima za skinuti pretvaraca,za SE C905&amp;nbsp; 
&amp;nbsp; 
Dajte idite i svadajte se negde drugde o "iPhone vs ostali mobiteli". Ja zelim jednostavno da imam taj pretvarac a ne zel...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/405591.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 14:30:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6dc17600dff3d1a69a4528b5c4c530a8</guid><category /></item><item><title>Pretvarač valuta za C905</title><description>Jej, iPhone ima 200 konvertera. Sad jos nek mu samo dodaju 5-6MP, tipke, bolji OS i jos gro stvari koje ostali proizvodjaci normalno ugradjuju u svoje mobitele i bit ce najbolji mobitel ikad</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/405528.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 13:49:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">15442d39e207fc20a91d04b1c98f039b</guid><category /></item><item><title>Pretvarač valuta za C905</title><description>Oprosti na offtopicu, samo bih želio reći koliko je iPhone po pitanju aplikacija napredniji od svih ostalih mobilnih telefona.
&amp;nbsp;
Čovječe, da ga koristiš, ne bi se mogao odlučiti koji od 200 (+2...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/405018.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 03:23:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">91d7423e77fb9fee82d1aa4c87ec1139</guid><category /></item><item><title>Pretvarač valuta za SE C905</title><description>Trebam pretvarač valuta za C905. Gledao sam na getjar.com ali nisam video ništa valjano. Želim da se može unositi ručno,odnosno da sam štelam valute a da se ne moram spajati na net da bi ovaj skidao t...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/pretvarac-valuta-c905/404984.aspx</link><pubDate>Mon, 22 Jun 2009 00:37:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">50c9eecbfc118b97637e377d60afd79c</guid><category /></item></channel></rss>