﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 04:02:49 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sat, 06 Jun 2009 13:36:12 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>SE W595 ili C902???</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/se-w595-c902/25991.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>SE W595 ili C902???</title><description>Ipak cu w595 zato sto ima veci ekran. C902 mi je idalje napet, ali ima premalen ekran, a kamera im nije bas VELIKA razlika.
Hvala svim, tema se moze zatvoriti.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w595-c902/382784.aspx</link><pubDate>Sat, 06 Jun 2009 13:36:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">dce7b00c53e3def17c4e6f56ed360656</guid><category /></item><item><title>SE W595 ili C902???</title><description>Ja bih osobno išao na C902. Čisto radi bolje kamere i malo čvršće konstrukcije. Nema ti neke velike razlike između ta dva mobitela tako da na kraju ostane samo pitanje ukusa.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w595-c902/382571.aspx</link><pubDate>Sat, 06 Jun 2009 11:01:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4adffa95347e6d32a9667a98a176e988</guid><category /></item><item><title>RE: SE W595 ili C902???</title><description>
&amp;nbsp;Ma, ne citao sam to, ali mi trebaju vasa osobna iskustva. Hvala na pomoci</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w595-c902/382494.aspx</link><pubDate>Sat, 06 Jun 2009 09:59:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">293b76330994ba047b0e90a7da5df0eb</guid><category /></item><item><title>SE W595 ili C902???</title><description>ja bih W595 jer ima puno veci ekran a i kamera je dobra...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w595-c902/381811.aspx</link><pubDate>Fri, 05 Jun 2009 18:47:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d9548838f818385a431c77e35f4d4a91</guid><category /></item><item><title>RE: SE W595 ili C902???</title><description>Jednostawno otidji na www.esato.com i uporedi telefone  i widjeces sta kome nedostaje 
sretno</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w595-c902/381799.aspx</link><pubDate>Fri, 05 Jun 2009 18:42:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">dcd57ac1a65fd9984e47191902670dc2</guid><category /></item><item><title>SE W595 ili C902???</title><description>Da. Do 1800kn</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w595-c902/381780.aspx</link><pubDate>Fri, 05 Jun 2009 18:35:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">01db95332af7508bbc5bd14fbae59a8f</guid><category /></item><item><title>SE W595 ili C902???</title><description>dali u obzir dolaze samo ta dva mobitela i ako da, koliko para možeš dati?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w595-c902/381726.aspx</link><pubDate>Fri, 05 Jun 2009 18:00:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d8c8d14bc078c33aa4302f4d73a6e7b5</guid><category /></item><item><title>SE W595 ili C902???</title><description>Doslo je vrijeme da kupim novi mobitel. A sad, publiko, da vas cujem koji cu od ova dva kupit w595 ili c902?
Ako neko od vas vec ima neki od ova dva pisite jeli dobar i u cemu ili je los.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w595-c902/381721.aspx</link><pubDate>Fri, 05 Jun 2009 17:57:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0561597779781416dceb87b2d6bd576c</guid><category /></item></channel></rss>