﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sat, 27 Jun 2026 15:53:57 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sun, 26 Apr 2009 13:36:57 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Se k800i =web cam</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/23053.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Se k800i =web cam</title><description>da....to bi dobio 2fps....</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/327522.aspx</link><pubDate>Sun, 26 Apr 2009 13:36:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0414b43de793589fff2bddf6be7ac814</guid><category /></item><item><title>RE: Se k800i =web cam</title><description>
ivan_1995 kaže...

znaci ....dali je moguce da mi mob se k800i...bude kao webcam.......


&amp;nbsp;moguće je, ima programa za to, al nije baš nešto. najbolje da si kupiš kameru</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/327519.aspx</link><pubDate>Sun, 26 Apr 2009 13:34:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">42ff3bccc7ccb0fc5602341ea561a94e</guid><category /></item><item><title>Se k800i =web cam</title><description>ma nista od toga.....bum kupio cam ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326716.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 21:47:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">11042e532da390978a50493ee2e85924</guid><category /></item><item><title>RE: Se k800i =web cam</title><description>
dado16 kaže...
moze se..imas mobiola web cam..java verzija...i imas jos neku verziju gdje ti slika sliku svakih 2 sekunde nesto tako...al inace mobiola web cam je za tebe..na mom mobu(lg ku990) ner...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326643.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 21:33:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">01855cffb8f76483fdb4ad5f03babd8f</guid><category /></item><item><title>RE: Se k800i =web cam</title><description>
denix kaže...

Eh, da je operacijski sustav symbian ili neki blackberry, onda bih mogao (uz pomoć mobiole(naziv programa)), ali sa SE k800i nemožeš.


&amp;nbsp;

dado16 kaže...
moze se..imas mo...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326626.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 21:30:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">23bcf58c35a6f176506c8196aa0c9925</guid><category /></item><item><title>RE: Se k800i =web cam</title><description>moze se..imas mobiola web cam..java verzija...i imas jos neku verziju gdje ti slika sliku svakih 2 sekunde nesto tako...al inace mobiola web cam je za tebe..na mom mobu(lg ku990) neradi..al mozda ce t...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326434.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 20:33:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">33dffe891658edc81ea83a2868078c07</guid><category /></item><item><title>Se k800i =web cam</title><description>steta...koju mi web cam preporucujete do 100kn
&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326404.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 20:23:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7c96600df704a3967deabb11917f9a80</guid><category /></item><item><title>Se k800i =web cam</title><description>Eh, da je operacijski sustav symbian ili neki blackberry, onda bih mogao (uz pomoć mobiole(naziv programa)), ali sa SE k800i nemožeš.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326396.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 20:20:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5d18625a5ad67735850538d23c4618be</guid><category /></item><item><title>Se k800i =web cam</title><description>ma dobro to sam...znao,,,,,
&amp;nbsp;
hvala svima na brz. odgovorima</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326364.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 20:01:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6d8585d6c32f0a95b272b22c3b3bb460</guid><category /></item><item><title>RE: Se k800i =web cam</title><description>Ne može.
&amp;nbsp;
Ja imam SE K850i i s Vistom i svim driverima za Blutooth i USB konekciju s mobitelom nemam ponuđenu tu mogućnost. Od mogućnosti koje su na raspolaganju&amp;nbsp;između ostalog&amp;nbsp;je&amp;nb...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326359.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 19:58:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">25e10c77bc8637468045058dc1240414</guid><category /></item><item><title>RE: Se k800i =web cam</title><description>
Fowix kaže...

Pa slikas sliku i priko usb.a je pribacis na komp...


&amp;nbsp;ma znam to.....ali mene zanima mote li mi mo0b sluziti kao web cam...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326342.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 19:47:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">80c04187c03f7c458dd3533a5989b32d</guid><category /></item><item><title>Se k800i =web cam</title><description>Pa slikas sliku i priko usb.a je pribacis na komp...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326333.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 19:38:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">09c61d0008529d298ca7332b6f257177</guid><category /></item><item><title>Se k800i =web cam</title><description>jooj...bilo bi dobro da je moguce.........a fotic...isto ne a....</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326325.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 19:35:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7ecbe6a2daaeab9b262800e5a3b4fb1a</guid><category /></item><item><title>Se k800i =web cam</title><description>Najvjerojatnije ne.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326324.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 19:35:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8d60c0884a13ebda9d4e4dcc39af8da7</guid><category /></item><item><title>Se k800i =web cam</title><description>znaci ....dali je moguce da mi mob se k800i...bude kao webcam.......</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-k800i-web-cam/326323.aspx</link><pubDate>Sat, 25 Apr 2009 19:33:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2bbe05acd079f975899107df2fd0236f</guid><category /></item></channel></rss>