﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sat, 27 Jun 2026 08:37:56 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sun, 19 Apr 2009 09:34:24 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Što odabrati??</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/sto-odabrati/22055.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Što odabrati??</title><description>onda uzmi htc touch hd...nisam ni znao da ima windows mobile..</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sto-odabrati/315707.aspx</link><pubDate>Sun, 19 Apr 2009 09:34:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fd01d1f40d311e785cc44ca42e332a30</guid><category /></item><item><title>Što odabrati??</title><description>neemoj ominu spora je dosta i touch screen je koma stvrano neprecizan.. definitivno glas ide touch hd-u predobar je ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sto-odabrati/314347.aspx</link><pubDate>Sat, 18 Apr 2009 15:18:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">df891885de34df6f37ca23f7c08e1195</guid><category /></item><item><title>Što odabrati??</title><description>evo ovdje mozes detaljno pogledati karakteristike... imaju odličnih reviewa</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sto-odabrati/306723.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Apr 2009 10:56:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cc7badc25626164a3587642cc186cefa</guid><category /></item><item><title>RE: Šta odabrati??</title><description>Hmmm,probaj nać karakteristike pa usporedi.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sto-odabrati/306706.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Apr 2009 10:52:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ba3e970d1b5576efc134639c8fc7b05b</guid><category /></item><item><title>RE: Šta odabrati??</title><description>
Naki kaže...

Pozdravljam sve clanove bug-a posto sam novi clan i evo odlucio sam se kupit mob pa se mislim, između HTC Toucha HD i samsunga i900 omnie. Znaci proucavao sam malo reporte o tim mobi...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sto-odabrati/306700.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Apr 2009 10:51:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">07bc5ec7613cd1d5c42cb069f7c83366</guid><category /></item><item><title>Šta odabrati??</title><description>Pozdravljam sve clanove bug-a posto sam novi clan i evo odlucio sam se kupit mob pa se mislim, između HTC Toucha HD i samsunga i900 omnie. Znaci proucavao sam malo reporte o tim mobitelim pa me zanima...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sto-odabrati/304387.aspx</link><pubDate>Tue, 14 Apr 2009 00:10:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">36eff0e660ec38489e6a992b3f0e8935</guid><category /></item></channel></rss>