﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 12:15:44 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sun, 14 Jun 2009 08:41:30 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Savjet - hitno!!</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/22027.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>i ja isto</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/392156.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Jun 2009 08:41:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">29f556654f528b80b426b83eb3eb91eb</guid><category /></item><item><title>Savjet - hitno!!</title><description>tražim mobitel sa velikim kapacitetom memorije za muziku slike i video</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/392151.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Jun 2009 08:38:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1140729e1ab5dee78d1ad340a136abaa</guid><category /></item><item><title>Savjet - hitno!!</title><description>uzmi &amp;nbsp;5800,,,iako ja kad bi uzimao mob sa zaslonom osjetljivim na dodir uzo bi neki koji ima windows mobile os</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/309825.aspx</link><pubDate>Thu, 16 Apr 2009 15:56:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">809051c65b2e7510730b9d9b28aa399d</guid><category /></item><item><title>Savjet - hitno!!</title><description>Ja probao i iphone i nokiu 5800, NOKIA!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/307485.aspx</link><pubDate>Wed, 15 Apr 2009 16:09:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">41a329d2a366b042ef79186aa016eaf9</guid><category /></item><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>uzmi ti lijepo 5800xm.To je super mob samo sto ima kameru 3.2 ali iphone ima jos losiju tako da...Iphone ima jedinu prednost to da ima malo veci i bolji touchscreen, a ostalo sve ide nokii</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/304046.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 20:34:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0e88741173042b583cdd9460bd57368e</guid><category /></item><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>
pod009 kaže...


leo_819 kaže...


pod009 kaže...


SM0409 kaže...


leo_819 kaže...


SM0409 kaže...

Pozz - evo kupujem novi novi i nasla sam iphone 3g zapakirani za 2400kn i jos ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/304034.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 20:32:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c2fc40352e3b4ca44810af274b68d0ab</guid><category /></item><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>
leo_819 kaže...


pod009 kaže...


SM0409 kaže...


leo_819 kaže...


SM0409 kaže...

Pozz - evo kupujem novi novi i nasla sam iphone 3g zapakirani za 2400kn i jos u izboru imam nokiu ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/304027.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 20:31:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">90f0c2e01f4bba355e08ace640e336f8</guid><category /></item><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>
pod009 kaže...


SM0409 kaže...


leo_819 kaže...


SM0409 kaže...

Pozz - evo kupujem novi novi i nasla sam iphone 3g zapakirani za 2400kn i jos u izboru imam nokiu 5800xm.Zanima me sto ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/304020.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 20:28:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cc955b736a1438400236b3d88013a445</guid><category /></item><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>
SM0409 kaže...


leo_819 kaže...


SM0409 kaže...

Pozz - evo kupujem novi novi i nasla sam iphone 3g zapakirani za 2400kn i jos u izboru imam nokiu 5800xm.Zanima me sto mi je bolje od toga?...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/303863.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 19:43:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5a72e0320445366c976d99ce8ee1c66c</guid><category /></item><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>
leo_819 kaže...


SM0409 kaže...


leo_819 kaže...


SM0409 kaže...

Pozz - evo kupujem novi novi i nasla sam iphone 3g zapakirani za 2400kn i jos u izboru imam nokiu 5800xm.Zanima me sto...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/303800.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 19:04:28 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d9bc1554a42cbb600f95178de85e53f8</guid><category /></item><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>
SM0409 kaže...


leo_819 kaže...


SM0409 kaže...

Pozz - evo kupujem novi novi i nasla sam iphone 3g zapakirani za 2400kn i jos u izboru imam nokiu 5800xm.Zanima me sto mi je bolje od toga?...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/303799.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 19:03:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0cc94562e32e62293362b35db5402f16</guid><category /></item><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>
leo_819 kaže...


SM0409 kaže...

Pozz - evo kupujem novi novi i nasla sam iphone 3g zapakirani za 2400kn i jos u izboru imam nokiu 5800xm.Zanima me sto mi je bolje od toga????


&amp;nbsp;za st...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/303795.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 18:59:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2085b9de7c9aa08419432b4b8f70d5d8</guid><category /></item><item><title>Savjet - hitno!!</title><description>uzmi nokiu
&amp;nbsp;
"Još jedna stvar koju treba napomenuti vezano za ovaj telefon. Nokia 5800 Tube jednostavno se neće susresti ni sa jednim izazovom na tržištu &amp;ndash; Apple iPhone je modna ponuda ko...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/303792.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 18:55:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e69ca2eb5abf7f84f6dae56e5e2b9745</guid><category /></item><item><title>RE: Savjet - hitno!!</title><description>
SM0409 kaže...

Pozz - evo kupujem novi novi i nasla sam iphone 3g zapakirani za 2400kn i jos u izboru imam nokiu 5800xm.Zanima me sto mi je bolje od toga????


&amp;nbsp;za sta ti služi mobitel? m...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/303791.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 18:54:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">29f5a9446ae3b07688b05caa23c6874b</guid><category /></item><item><title>Savjet - hitno!!</title><description>Pozz - evo kupujem novi novi i nasla sam iphone 3g zapakirani za 2400kn i jos u izboru imam nokiu 5800xm.Zanima me sto mi je bolje od toga????</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/savjet-hitno/303789.aspx</link><pubDate>Mon, 13 Apr 2009 18:51:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">228bea9273f66812f53059ac959ba63a</guid><category /></item></channel></rss>