﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 18:38:07 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sun, 19 Jan 2014 18:18:29 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Povezivanje na Internet</description><title>H1 i ostali provideri </title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/povezivanje-internet/h1-ostali-provideri/202743.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>H1 i ostali provideri </title><description>Pozdrav, ovo mi je prvi post i htjeo bi pitati ljude za njihova iskustva sa H1 telekomom u Karlovcu.Zanima me:-Stabilnost-Cijena( nekako mi je nerazuman paket ) - Gledam TRIO VDSL 20 paket, navode cij...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/h1-ostali-provideri/4053366.aspx</link><pubDate>Sun, 19 Jan 2014 18:18:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2ecce7c0ea0a452f0c60f8b86ef1da03</guid><category /></item></channel></rss>