﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 06:53:12 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 28 Mar 2011 06:42:25 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma PC igre</description><title>Lfs s2 Alpha</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/pc-igre/lfs-s2-alpha/20234.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Lfs s2 Alpha</title><description>Ja sam trenutno na 13:23 :) Pošalji mi svoj mail na PM, pa ti mailam svoj setup ako hoćeš</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/1808675.aspx</link><pubDate>Mon, 28 Mar 2011 06:42:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">62a74230109010a9ba7037c7ee7554ea</guid><category /></item><item><title>Lfs s2 Alpha</title><description>Pozdrav,Dali moze neko da mi pomogne ?Imam problem koj neznam da resim...KAd udjem u LFS i odem u opcije,da podesim kontrole na volanu,meni su samo date 2 ose,jedna osa je za volan a drugu sam stavio ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/1770734.aspx</link><pubDate>Sun, 13 Mar 2011 14:01:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a78073e9ae4c20f9a8ef9914464a3322</guid><category /></item><item><title>RE: Lfs s2 Alpha</title><description>Ja imam full verziju sve aute imam :DDD.....i jos sam si poskido par modova za dodavanje autu KS i pojacavaje turbine itd.Preodlicno</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/1365642.aspx</link><pubDate>Mon, 18 Oct 2010 18:18:23 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">40be543b7eb00c1c6a409d31edbd7a10</guid><category /></item><item><title>RE: Lfs s2 Alpha</title><description>To cu i uradit, ja sad imam demo koji ima GT TURBO kojeg nema u ovoj novoj verziji dema.. a s njim sam najjaci..</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/884605.aspx</link><pubDate>Sat, 10 Apr 2010 19:50:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">adaaa8842ac10d67e4f80dface92c4eb</guid><category /></item><item><title>RE: Lfs s2 Alpha</title><description>Točno. I s njom možeš igrati i online</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/884583.aspx</link><pubDate>Sat, 10 Apr 2010 19:41:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">85e25e1557ad3232d0921c27dbe69420</guid><category /></item><item><title>RE: Lfs s2 Alpha</title><description>Znaci ako sad skinem demo dobijem formulu?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/883541.aspx</link><pubDate>Sat, 10 Apr 2010 13:13:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">81fd8e997b09b2a4bdd6c49e8b1e445e</guid><category /></item><item><title>RE: Lfs s2 Alpha</title><description>nije. Upravo danas sam s njom igrao u demo verziji link</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/882034.aspx</link><pubDate>Fri, 09 Apr 2010 19:31:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a353198a8b215bb67c70ca2245381dbe</guid><category /></item><item><title>RE: Lfs s2 Alpha</title><description>Ispravi me ako grijesim, ali kako ti igras s formulom kad je ona u full verziji???</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/879709.aspx</link><pubDate>Thu, 08 Apr 2010 20:42:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">14ab54e3acee536bcaa1ddc4fc1764d7</guid><category /></item><item><title>RE: Lfs s2 Alpha</title><description>Ne sa demom, mozes samo sa full verzijom, a za nju trebas imat s1 i s2 licencu!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/875745.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Apr 2010 12:20:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7fb85dd61ac88006a0286aea3d39925b</guid><category /></item><item><title>Lfs s2 Alpha</title><description>Neznam dali sam pogodio podforum, ali evo kaj bi ja štel znati.....dakle, imam lfs demo i volim igrati sa formulom BMW FB02....e sad zanima me kako podesiti bolid (kočnice, gume, suspenzija...itd) tak...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/721746.aspx</link><pubDate>Fri, 22 Jan 2010 19:02:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">09618360476157ad3374bdead6dd0a89</guid><category /></item><item><title>Lfs s2 Alpha</title><description>Jel se može to?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/274275.aspx</link><pubDate>Tue, 24 Mar 2009 20:51:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5d5a6668449264023265ba1d666ec6e5</guid><category /></item><item><title>RE: Lfs s2 Alpha</title><description>
PoToKTM kaže...


big_guy kaže...

I&amp;nbsp; kako da igram nekakvu sezonu u LFS-u?


&amp;nbsp;Drago mi je da si rijesio. Na kakvu sezonu mislis?


&amp;nbsp;Pa onak,da vozim protiv drugih vozača,d...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/267751.aspx</link><pubDate>Sat, 21 Mar 2009 14:46:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ef921a149fdfab001577918e6e73ee2f</guid><category /></item><item><title>RE: Lfs s2 Alpha</title><description>
big_guy kaže...

I&amp;nbsp; kako da igram nekakvu sezonu u LFS-u?


&amp;nbsp;Drago mi je da si rijesio. Na kakvu sezonu mislis?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/267733.aspx</link><pubDate>Sat, 21 Mar 2009 14:32:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7ed758159d4b10960bb97cf304b40113</guid><category /></item><item><title>Lfs s2 Alpha</title><description>I&amp;nbsp; kako da igram nekakvu sezonu u LFS-u?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/267727.aspx</link><pubDate>Sat, 21 Mar 2009 14:27:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4893ddf6b10cde8c3d586e900c1a70a7</guid><category /></item><item><title>Lfs s2 Alpha</title><description>Ma uključena je ta opcija i u snimkama se vidi vozač ali kad vozim vozača nema!EDIT:ok,rješio sam problem,jel ima još koja igra slična LFS?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/267599.aspx</link><pubDate>Sat, 21 Mar 2009 13:12:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1db501cd0df0da081de3d1c044518fad</guid><category /></item><item><title>Lfs s2 Alpha</title><description>odes u opcije. potrazi malo. ima toga uglavnom. neznam tocno di. al uglavnom je u opcijema.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/267579.aspx</link><pubDate>Sat, 21 Mar 2009 13:07:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">18d01e101372e670d46f7946a2bbda4d</guid><category /></item><item><title>Lfs s2 Alpha</title><description>Šta niko ne zna?Daj pomognite!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/267578.aspx</link><pubDate>Sat, 21 Mar 2009 13:05:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2b822c1bec2d742943f700b2f903086b</guid><category /></item><item><title>Lfs s2 Alpha</title><description>U navedenoj igri pri vožnji ne vide se ruke na volanu tj. nema ih.Zna li tko u čemu bi mogao biti problem?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/pc-igre/lfs-s2-alpha/267509.aspx</link><pubDate>Sat, 21 Mar 2009 12:19:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8e1e2f53de7eb4c120ad0f747cddbe76</guid><category /></item></channel></rss>