﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 21:55:53 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sat, 04 May 2013 08:59:54 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Povezivanje na Internet</description><title>Raskid ugovora OPTIMA</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/povezivanje-internet/raskid-ugovora-optima/184407.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Raskid ugovora OPTIMA</title><description>kolko si udaljen od centrale?Pa covjece u t-comu su takvi lopovi da je sanader mala beba za njih..</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/raskid-ugovora-optima/3624729.aspx</link><pubDate>Sat, 04 May 2013 08:59:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8202571ab7a5acfb22432755b1441acf</guid><category /></item><item><title>Re: Raskid ugovora OPTIMA</title><description>Iskon probao, loše.Optimu probao, loše.Jedino mi je još H1 dostupan, a koliko sam skužio iskustva su isto podijeljena kao i sa optimom.Daklem...t-scum je opcija. Nemam iskustva po tom pitanju, no koli...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/raskid-ugovora-optima/3576858.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Apr 2013 11:41:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8eaa07dcf59d525b762879b7872404b4</guid><category /></item><item><title>Raskid ugovora OPTIMA</title><description>Zašto mi ovo miriše na reklamu za T-Scum???</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/raskid-ugovora-optima/3576816.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Apr 2013 11:22:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a23bfd7f5e9f2a547e59b1acf652c1b8</guid><category /></item><item><title>Raskid ugovora OPTIMA</title><description>prije 4-5 mjeseci produžio sam ugovor sa optimom i odlučio u cijelu priču ubaciti i OptiTV. prije toga imao sam samo 10mb/s internet (koji nije ni u tom periodu šljakao kak spada).&amp;nbsp;žešći problemi...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/povezivanje-internet/raskid-ugovora-optima/3576708.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Apr 2013 10:21:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6581ebc31ae48a54f22dbc7a8384c27c</guid><category /></item></channel></rss>