﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sat, 27 Jun 2026 03:13:14 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sun, 22 Feb 2009 15:36:04 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title> iPhone nepoznato</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/iphone-nepoznato/18026.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title> iPhone nepoznato</title><description>Pozzz...
Nedavno sam nabavio iPhone 3G. Verzija software-a je 2.2. Dakle, nejasno mi je nešto oko restrictiona koji se nalazi u settings / general. To mi je sad na on. Interesuje me, ima li kakvih ra...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-nepoznato/230756.aspx</link><pubDate>Sun, 22 Feb 2009 15:36:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3e255254b12904713a92c0abfa01fdd6</guid><category /></item></channel></rss>