﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 15:46:12 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 01 Feb 2013 23:33:50 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Razni hardverski problemi</description><title>Planeside lag</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/razni-hardverski-problemi/planeside-lag/179175.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Planeside lag</title><description>Problem rjesen. Nije pomoga ni roll back windowsa ni reinstall igre ni promjena biosa. I na kraju stavim da ponovo izracuna windows expirience indes s aero. I nakon toga sve radi super. Ne kuzim kako ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/planeside-lag/3457775.aspx</link><pubDate>Fri, 01 Feb 2013 23:33:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">44868371653c206c6c38f79a75b9939c</guid><category /></item><item><title>Re: Planeside lag</title><description>Ma znam kakvo je stanje. Ali mi nije jasno zasto je odjednom pocela zamrzavat i toliki lag. Btw testira sam net sve je ok s njim.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/planeside-lag/3456743.aspx</link><pubDate>Fri, 01 Feb 2013 16:21:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">283f613284b554696846587b9361d6b1</guid><category /></item><item><title>Planeside lag</title><description>Planetside 2 je fantastično loše napisana igra, a moraš znati da uz tebe je na tom serveru stotine i tisuće drugi igrača, te da takva igra u skoro vrijeme neće letit na 100fpsa kakva god grafika i clo...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/planeside-lag/3456702.aspx</link><pubDate>Fri, 01 Feb 2013 16:00:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7a02d34b4f601630dfde82ab0d64889f</guid><category /></item><item><title>Planeside lag</title><description>Neznam u koji bi ovo forum islo tj da li je problem na softveru ili hardveru ali dobro bi mi dosla pomoc. Igram vec neko vrijeme planetside 2. I sve ok samo sto je fps malo losiji. 60ak izvan bitke, 3...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/planeside-lag/3456693.aspx</link><pubDate>Fri, 01 Feb 2013 15:57:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8ef0e1e213382a5a97c81a51ab5e6c51</guid><category /></item></channel></rss>