﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 02:54:40 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sat, 05 Jan 2013 18:57:15 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Windows</description><title>Zašto se još uvijek proizvode 32 bitni Windowsi?</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/windows/zasto-se-jos-uvijek-proizvode-32-bitni-windowsi/175735.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Zašto se još uvijek proizvode 32 bitni Windowsi?</title><description>Moj proc podržava 64 bita ali ja uvijek stavljam 32 bita i xp i vistu i sedmicu i osmicu jer imam 1.75GB rama. :)</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/zasto-se-jos-uvijek-proizvode-32-bitni-windowsi/3397611.aspx</link><pubDate>Sat, 05 Jan 2013 18:57:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f7a1de712955ddf9f0de77ec76924714</guid><category /></item><item><title>Re: Zašto se još uvijek proizvode 32 bitni Windows</title><description>-ne brini za MSov dupli posao, zanemarivo. Podpitanje, postoje razne verzije windowsa i officea, može biti jedna..-imaš li konkretan problem s driverom ili samo komentiraš trenutno stanje koje je zapr...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/zasto-se-jos-uvijek-proizvode-32-bitni-windowsi/3394850.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 14:11:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">29f633069fed01910c520d09d9579740</guid><category /></item><item><title>Zašto se još uvijek proizvode 32 bitni Windowsi?</title><description>Mislim da je jednostavnije korisnicima koji koriste 64bit skinuti prave drivere, nego korisnicima koji imaju malo zastarjele mašine da prelaze na nove(moj stari npr. si je sam isprogramirao programe z...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/zasto-se-jos-uvijek-proizvode-32-bitni-windowsi/3394813.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 13:57:23 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1a4f5be380f04afcc3a8568c9efa1825</guid><category /></item><item><title>Zašto se još uvijek proizvode 32 bitni Windowsi?</title><description>Mislim da još uvijek nije 64-bitni procesor uveden kao neki standard, iako ga se više koristi. Mislim da se oni više orijentiraju prema proizvođačima. Znači proizvođači su ti koji bi trebali prekinuti...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/zasto-se-jos-uvijek-proizvode-32-bitni-windowsi/3394806.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 13:53:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">318e9577b5d76b53a34f3d03be3f43b0</guid><category /></item><item><title>Zašto se još uvijek proizvode 32 bitni Windowsi?</title><description>Kao prvo Microsoft komplicira stvari sebi imajući dvije verzije. Zatim korisnicima koje buni pri odabiru verzije. Dolazi hrpa različitih drivera, i uvijek trebate paziti koju ste arhitekturu izabrali....</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/zasto-se-jos-uvijek-proizvode-32-bitni-windowsi/3394622.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 12:48:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">57d48d07c21127f2483880fdab210cdf</guid><category /></item></channel></rss>