﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sat, 27 Jun 2026 06:22:29 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 04 Jan 2013 02:44:15 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Razni hardverski problemi</description><title>Zapucavanje kompjutera u igrama </title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/175708.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>Mislim da svi novi hladnjaci mogu ići na FM2 socket, ali najbolje da pitaš u temi za coolere ili pitaš u trgovini. Kad ništa neradiš na kompu, onda ti CPU usage treba biti oko 0%-1%, ako to nije tako,...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394040.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 02:44:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c6b66fdbab7de38131c9bbbc3b5746ab</guid><category /></item><item><title>Re: Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>oke, hvala... da li ce on moc ici na fm2 socket ? i sta da radim do sada,&amp;nbsp; sutra kada ga upalim radice normalno... da nema bad sektora u hdd ?ili ram da zeza.. memorije mi uzima 1.90 gb, proc nis...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394035.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 02:27:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c54db226581103edffbbf6b0dccec66a</guid><category /></item><item><title>Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>Najbolje da ništa neigraš dok nerješiš problem, jer bi moglo nešto pregoriti. Ovaj cooler nije loš, dapače, provjereno je dobar.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394034.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 02:22:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c140dcac7332b14e31e5f649edf7af7b</guid><category /></item><item><title>Re: Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>ventilator radi, ali kada sam stavljao hladnjak i pricvrsivao ga, sam je bezao nekako i nisam ga nikako mogao pomeriti.. a mozda zato sto ima grafu na sebi pa se toliko grije..&amp;nbsp; a ako nije isprav...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394027.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 02:12:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">068e7dba63e7be7794859c417dc1e33c</guid><category /></item><item><title>Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>Da, procesor ti dođe do 96 stupnjeva. Ili ti neradi ventilator ili ti hladnjak dobro nestoji na procesoru. Rastavi hladnjak, promjeni pastu i stavi dobro hladnjak nazad, jer i sa stock hladnjakom nebi...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394025.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 02:09:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">aeffd68a607fd9d36c69a93f403cbb13</guid><category /></item><item><title>Re: Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>ima paste, s kuler, komp star 1 mesec, kuler se vrti :P...&amp;nbsp; neznam sta da radim... gadni problemi, nikada nisam ni imao srece.... niti cu imati...&amp;nbsp; ako neko ima jos kakvu ideju sta moze biti...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394022.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 02:05:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">148d2f1161310070f51243b9af1e3f8a</guid><category /></item><item><title>Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>Ako su ovo točne temperature procesora onda je zbog njega.&amp;nbsp;Promjeni pastu i provjeri dal se uopće ventilator vrti&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394017.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 02:00:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e0236cf61077fd31650ec89aae7f343e</guid><category /></item><item><title>Re: Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>Dal mi se onda zbog njega to i desava, jer dao sam zadnje novce za komp i nikada vise, i zano sam da cu se oopet zaheebati.. sada moram i kuler uzeti o.O .. sacu ja da proverim sa msi afterburner koli...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394013.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 01:56:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b0fd1bacf7c1bed4146d5e9c05af879a</guid><category /></item><item><title>Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>Ili se ja varam ili ti procesor gori od temperature</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394010.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 01:52:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">feb2fee905e2d264107f86def7a0acef</guid><category /></item><item><title>Re: Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>te crte na monitoru su mi stalno, nisu samo kada je ugasen.. refresh rate mi je 60 Hz na monitoru a tako namesteno i za graficku.. igro sam dirt stekalo je malo vise&amp;nbsp; i izasao sam i slikao, i kom...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3394003.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 01:38:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e8ab11816436373d2ec577d953632048</guid><category /></item><item><title>Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>Izmjeri temperature sa HWMonitorom dok igraš i stavi ovdje sliku. Skini i pokreni MSI Afterburner ili GPU Z i stavi slike nakon što izađeš iz igre kad ti se uspori ili pojave te crte na monitoru.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3393988.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 01:14:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6421094d221aaf9a89219c0f36f9fe92</guid><category /></item><item><title>Zapucavanje kompjutera u igrama </title><description>Pozdrav svima.Imam problem kod igranje igara...&amp;nbsp; GTA IV, Dirt3, Mafia II... Igra daje velike fps-ove, ali u nekom trenutku zna naglo da padne, pa steka, pa sve normalno i tako cesto... zanima me ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/zapucavanje-kompjutera-igrama/3393976.aspx</link><pubDate>Fri, 04 Jan 2013 01:02:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e9f4a596f7523df31c0b421db99838c2</guid><category /></item></channel></rss>