﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 06:56:35 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 17 Feb 2009 17:49:12 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/17550.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><description>Jao, Jao, JAO!!!!!
Kladim se da će nam davati samo 1 USB kabel i da ćemo mobitele punit kao ipode</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/224997.aspx</link><pubDate>Tue, 17 Feb 2009 17:49:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">60a274407c35565bd11e51a65675a094</guid><category /></item><item><title>'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><description>odluceno je da ce utor za punjenje biti micro-USBhttp://news.cnet.com/8301-1035_3-10165603-94.html</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/224972.aspx</link><pubDate>Tue, 17 Feb 2009 17:38:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">782c34824d8fbcf0731945c93ff49a27</guid><category /></item><item><title>RE: 'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><description>http://www.vecernji.hr/lifestyle/tehno/3239451/index.do;jsessionid=592DB0F095719C60FC1982B189DFDEE0.1</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/224765.aspx</link><pubDate>Tue, 17 Feb 2009 14:49:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3753fb58dfd470797d87979d4c7b0fce</guid><category /></item><item><title>'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><description>Pa mogu mini-USB. Ja sam imao Motorolu MPx200, imala je taj priključak. A na isti kabel sam mogao spojiti još nekoliko uređaja, npr. fotić i sl.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/224103.aspx</link><pubDate>Mon, 16 Feb 2009 20:18:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">453a897baa178d59200c33a10e5e4c08</guid><category /></item><item><title>'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><description>dobra ideja jedan punjač i hub-ovi za sve marke...btw da je usb bolji u punjenju baterije možda bi i zamjenili usb sa običnim</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/224095.aspx</link><pubDate>Mon, 16 Feb 2009 20:16:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">66b5826c05fb11843529c9895c794e21</guid><category /></item><item><title>RE: 'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><description>
Psiho246 kaže...

Zakej ne naprave normalan USB utor na mobitelima di bi se mogao utaknuti i punjac i stick i data kabel?


&amp;nbsp;Možda jer su današnji mobiteli tanji od USB utora!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/224091.aspx</link><pubDate>Mon, 16 Feb 2009 20:12:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">47d49e156377d6b5dfa7d6d9b35225f8</guid><category /></item><item><title>RE: 'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><description>
Psiho246 kaže...

Zakej ne naprave normalan USB utor na mobitelima di bi se mogao utaknuti i punjac i stick i data kabel?


&amp;nbsp; Zato što bi onda oni tanki mobiteli izgledali katastrofalno</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/224007.aspx</link><pubDate>Mon, 16 Feb 2009 19:11:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fb4877743b07ce69862a308bfb0cc8bf</guid><category /></item><item><title>'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><description>Zakej ne naprave normalan USB utor na mobitelima di bi se mogao utaknuti i punjac i stick i data kabel?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/223688.aspx</link><pubDate>Mon, 16 Feb 2009 14:46:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3188cd818fdfd24f227530c313a3972b</guid><category /></item><item><title>'Jedan punjač za sve mobitele, ili...'</title><description>Europski povjerenik za industriju G&amp;uuml;nter Verheugen zaprijetio je ozbiljnim mjerama proizvođačima mobilnih telefona ako ne ujedine standarde i ne počnu proizvoditi punjače za mobitele s istim utik...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/jedan-punjac-sve-mobitele-ili/223630.aspx</link><pubDate>Mon, 16 Feb 2009 14:03:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">30993512d719b1aced75ed9a514ae8d5</guid><category /></item></channel></rss>