﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 18:45:33 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 03 Dec 2012 15:07:09 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Razni hardverski problemi</description><title>Komp se ruši</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/170721.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Recimo, informacije zadnje stranice ovog testa baš i nisu ohrabrujuće...&amp;nbsp;http://www.tomshardware.com/reviews/radeon-hd-7870-review-benchmark,3148-21.html&amp;nbsp;Ima netko iskustava s time, je li to...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325722.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 15:07:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">49b0341e62bd0bef3e0408d43c0846a8</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Ako na nabavi pod filter upišeš gtx 650 ti 2gb, dobiješ hrpu rezultata od čega je najjeftiniji 1270kn. Mislim da su ipak nekako head-to-head tu onaj GTX 650 Ti OC 1GB za 1385 i Ati 7850 OC 1GB za 1330...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325692.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 14:55:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1518a08276c6667534c188c6ed0a223e</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>&amp;nbsp;Mislio sam na običnu gtx650 OC 2 GB gddr5 za 1000 kn, slabija je&amp;nbsp; no i 400 kn jeftinija.&amp;nbsp;&amp;nbsp;Ta koju si naveo za 1400 kn je ok za te pare, manje troši i manje se grije od atiradeon i...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325646.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 14:31:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c854d620732be22679d3957a025362e9</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>A gle, moj frend i moj brat obojica svoje Ati kartice imaju već 5 godina bez rušenja, kvarova itd. Koji god tabor da okreneš, naći će se za i protiv.&amp;nbsp;Ako pričamo o GTX650 Ti OC 2GB za 1385kn, ne ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325622.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 14:23:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">71237a66add449c40b685a58abc15701</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>&amp;nbsp;Šta fali nvidia geforce gtx 650 2 GB gddr5 za 1000 kn sa 24 mjeseci jamstva, gigabyte?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325456.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 13:00:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2c932626149130a97cb7d28e33590fe1</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>&amp;nbsp;Ako su ti samo ove brojke bitne svakako uzmi ati radeon... Nitko ne gleda to što je nvidia dugotrajnjija, manje se grije, manje troši i tiša je... To vam nije bitno.&amp;nbsp;&amp;nbsp;Najbolje ti je uz...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325448.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 12:57:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">85521407e80be5e1f0d98a3e42627ad4</guid><category /></item><item><title>Komp se ruši</title><description>Ja sam iskljucivo mislio na tu Gigabyticu koju je on preporucio ( 1.300kn ) ! Isplati se protegnut do HD7850 !</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325198.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 10:49:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f27bc74b1e02e45c0217af4a4db2e83d</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Nisu one baš ni u istom rangu, skoro 30% razlika u cijeni... GTX650 Ti mi je opcija čisto radi cijene koja stvarno je dosta niža. Ali, ako su brojke stvarno takve za 7850 - možda bi se isplatilo dati ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325192.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 10:47:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2a0e98fb3ef5d04e49a08c2eac6c895a</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Volim preporuciti MSI zbog 3 god, jamstva , dok drugi daju 2 god. ! Ima ASUS-a kod nas kolko hoces !</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325144.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 10:26:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7771b87044dfe34c56dfe13472d2b662</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>U tom cijenovnom rangu ta GTX650 Ti nema sta trazit kraj HD7850 1GB !</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325141.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 10:23:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">79fbe7257fd111aac5fb5937c3898205</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Zanimljivo koliko su brojke u benchmarcima na strani Ati 7850, iako radi na nižim taktovima. Zar je razlika u RAM-u toliko presudna ili se radi o malo dubljim razlikama?&amp;nbsp;Imate li nekog specifično...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3325087.aspx</link><pubDate>Mon, 03 Dec 2012 09:56:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c2d9bb8c8b62f203c099e041123130dd</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>&amp;nbsp;http://www.protis.hr/products/details/gigabyte-gtx650-ti-oc-2gb-gddr5-dvi-dp/64325&amp;nbsp;Ovo ti je odlična grafička kartica.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3322425.aspx</link><pubDate>Sun, 02 Dec 2012 01:01:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1f2f7995777deb094a6fdfd467a17088</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Ma rekao sam nvidia samo zato što je ovo sad druga u nizu Atica koja je krepala sa istim simptomima. Zato sam i tražio svugdje drugdje - mislio sam da je nemoguće da mi krepaju dvije na identičan nači...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3322085.aspx</link><pubDate>Sat, 01 Dec 2012 21:31:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1338c12192a7fa617b6acabf8f8a784d</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Ako mora biti nVidia, onda GTX 650 Ti:&amp;nbsp;http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&amp;amp;q=gtx+650+TiAli na tvom mjestu ja bih prije uzeo Radeona HD 7850&amp;nbsp;http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&amp;...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3322040.aspx</link><pubDate>Sat, 01 Dec 2012 21:09:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1961f3d4785b468bc7201bae29ba2b57</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>I tak...nakon nekoliko dana povučenog testiranja, dao sam grafu bratu, koji je svoju dao meni. Moj komp sad radi normalno...a njegov se ruši...&amp;nbsp;Evo, slušam savjete za kupnju nove grafe, Nvidia, d...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3322031.aspx</link><pubDate>Sat, 01 Dec 2012 21:03:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bac4b7d9eef582f8b3593ddd73af1063</guid><category /></item><item><title>Komp se ruši</title><description>Imao slican problem (ustvari kolega na kompu)...Simptomi skoro isti, sumnjao na maticnU. Ali se na kraju ispostavilo loše napajanje. Ulozio koju kunu u kvalitetno napajanje i sve 5 :D</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3304394.aspx</link><pubDate>Fri, 23 Nov 2012 22:34:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">801d4e50cfa38aba0f6e46f1756184f8</guid><category /></item><item><title>Komp se ruši</title><description>Zanimljivo. Ajd probaj sve rastaviti i sastaviti izvan kućišta pa tako koristiti. Usput sve očisti i prekontroliraj kondenzatore na matičnoj.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3303531.aspx</link><pubDate>Fri, 23 Nov 2012 15:57:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a5967a5ac30d92243cdc218f375d44a7</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Trenutno su mi glavni kandidati ploča i PSU jer se danas srušio (iako samo jednom) i bez izvađenih pločica, a i prije je memtest prošao ispravno na svim pločicama skupa. Ovih dana bi trebao dobiti tes...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3303516.aspx</link><pubDate>Fri, 23 Nov 2012 15:50:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">41e0c94d4c4b59b5e6bb85bb06b4eaa9</guid><category /></item><item><title>Komp se ruši</title><description>Aku su izvađeni RAM-i ispravni, onda je moguće da jedan od DIMM slotova nije spravan na tvojoj ploči. Probaj sa samo jednom pločicom RAM memorije testirati jedan po jedan DIMM slot.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3303114.aspx</link><pubDate>Fri, 23 Nov 2012 13:10:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c7ad3066c8062b825cf85fba83e17bdc</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Nakon još nekoliko rušenja jučer, izvadio sam 2x1 GB RAM-a i ostao na 2x2 GB. Moguće je da je ta čudna kompozicija memorije rušila računalo jer se nakon toga nije više rušilo. Osim toga, provukao sam ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3302755.aspx</link><pubDate>Fri, 23 Nov 2012 10:33:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e788543818daa2f8655a4d9246446fc3</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Nisam bio doma čitav dan, ali sam jutros stavio HDTune i sve 'kockice' su zelene :) Stavit ću i OCCT, Prime95 i IntelBurnTest kroz večer...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3298967.aspx</link><pubDate>Wed, 21 Nov 2012 17:25:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">863d55349436d780b4e172ecbe65840e</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Također i prime95 test možeš pokrenuti.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3298363.aspx</link><pubDate>Wed, 21 Nov 2012 12:52:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7c8609255a4daf460d6df7ddefb17317</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Testiraj sa OCCT testom 1 sat. Snjim možeš testirati CPU i memoriju, grafičku karticu, vidjeti koliko PSU isporučuje napona prilikom testa i temperature.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3298287.aspx</link><pubDate>Wed, 21 Nov 2012 12:01:10 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fe3f58034397eb95ff3cd5e627d4765e</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>&amp;nbsp;Intel Burn Test.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3298267.aspx</link><pubDate>Wed, 21 Nov 2012 11:50:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e1c7d1b1f99e5fa2815867ed4e5f165a</guid><category /></item><item><title>Komp se ruši</title><description>Imo sam i ja ovaj problem,ja mislim da sam skuzio sta trebate da uradite,prilikom mjenjanja xp-a na win7 nemojte radit fast format hdd-a,uradite onaj slow format jer se tada bolje disk obrise,meni je ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297982.aspx</link><pubDate>Wed, 21 Nov 2012 09:16:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c6c47fcc30e0194fcf9b523bfb40797d</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Ubuntu mi ne igra jer igram... Battlefield za sada pokazuje nevjerojatno poboljšanje u performansama, sve radi ko urica, a hoće li se rušiti ćemo vidjeti. Ako se pokaže da je stabilan, znat ćemo da je...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297816.aspx</link><pubDate>Wed, 21 Nov 2012 01:07:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2d31d413b59acf7f9f9caefaf010907e</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>&amp;nbsp;Mogao si Ubuntu staviti. Srušio se za vrijeme HD Tune? Imaš ozbiljnih problema sa računalom. Probaj sa drugim napajanjem prvo.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297785.aspx</link><pubDate>Wed, 21 Nov 2012 00:18:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d80c09d4d87edf5ecca8ebfcf61f2ad3</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Ha, baš sam danas čitao review za to napajanje i ocijenjeno je veoma visokim ocjenama. Antec ipak ima određeni ugled i sumnjam da bi ga brljali sa lošim PSU-om. Enivej, upravo se komp srušio za vrijem...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297782.aspx</link><pubDate>Wed, 21 Nov 2012 00:16:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2db24cdb0dbbf31a23f1568610e93ae1</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Svako napajanje koje dolazi s kučištem je šroteks,to je napajanje malo bolje od MSa i ništa drugo.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297590.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 22:25:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">713843ce67a8c8a73b6b9ce888450877</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Memoriju sam inače već poskenirao prije, ali sve četiri pločice zajedno, sad sam počeo skenirati svaku pločicu u svakom slotu zasebno, što ću napraviti čim stignem, malo me posao koči u napretku (oh, ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297588.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 22:24:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7b9cfd4897eb1154896f978251ac8190</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>PSU nije šroteks, to je 500W Earthwatts koji je došao sa Antec kućištem, tako da nije šroteks, ali je star već jedno 6 godina, tako da stvarno moguće da odlazi. Inače, provjerio sam sad i zadnji revis...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297585.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 22:23:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b1d50b708602a6523637ffe01b41b777</guid><category /></item><item><title>Komp se ruši</title><description>Ja bih rekao PSU,ukoliko je neki shroteks to je onda 100% PSU,kondići su počeli odlaziti i do toga je.Uzmi drugi PSU i probaj.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297571.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 22:16:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">94d0a27ee62da042d369c095426f2e16</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>&amp;nbsp;Prvo skeniraj svaku komponentu. Nakon toga ćemo dalje, bitno da eliminiramo memoriju, HDD, GPU...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297538.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 22:00:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">68fd7c76d0bbfb9079c68ef0ddff49d3</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Grafička je stara godinu i pol, tak da sam siguran da nije ona, koliko mogu biti siguran, a osim toga, to se dešavalo i na staroj Ati 1950 Pro na XP-u. Meni isto miriši da bi najprije moglo biti napaj...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3297518.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 21:53:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bf77206ea1fff1558cc555893c0ed818</guid><category /></item><item><title>Komp se ruši</title><description>Ja bih rekao da ti je graficka na izmaku snaga</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3296794.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 18:04:28 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">271954d54b58bbe6828aaae9e1aa4dc2</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Napajanje obavezno.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3296779.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 18:00:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">63045c2ffa6679a6bb7aea276da1b80f</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Probat ću večeras sa time pa ću vidjeti...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3296602.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 17:01:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6c13655d7a806153d6bd9349bc44c657</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>&amp;nbsp;Ne mora biti do biosa, ali sigurno ima noviji od ovog koji imaš. Probaj ići redom:1. testiraj memoriju, svaki modul posebno i u drugom utoru2. ako prođu test onda sve zajedno testiraj3. skeniraj...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3296252.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 14:53:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ad253bc2ecbc1a9d571c6836d58e5097</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Jesam, morao sam flešati BIOS da bi ovaj proc radio na ploči. To je tada, prije godinu i pol dana, bila zadnja verzija i ona je bila stara valjda 2 godine.&amp;nbsp;Što se tiče prebacivanja ploče, opet is...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3296131.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 14:03:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b3c34028ab2b55a11b743d215d574510</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>&amp;nbsp;Matičnu ne možeš sam testirati, jedino prebaci sve komponente u komp od frenda pa tako eliminiraj matičnu. Kod njega može da sve radi, onda je u matičnoj problem.Jesi flashao BIOS?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3296029.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 13:19:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">77d3fcc8e7b127a243e7a108104cc5bf</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Rušilo se i prije dok sam imao stariju Ati grafičku, drugi hard i Windows XP, što znači da nije do OS-a, diska i nije do grafičke. Isprva sam bio uvjeren da je krepala grafička, pa sam je promijenio č...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3295954.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 12:46:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">83646a413b77b0528295543741746fe8</guid><category /></item><item><title>Re: Komp se ruši</title><description>Neispravna grafička kartica?Nekompatibilnost?Preslabo napajanje?Ploča neispravna?&amp;nbsp;EDIT: skeniraj disk sa HD Tune, napravi full scan. Koje napajanje imaš? Jel to novo računalo? Ako je prije radilo...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3295875.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 12:17:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e1ec4b9e8423de9666c1b98e98da3fe4</guid><category /></item><item><title>Komp se ruši</title><description>Unatoč tome što sam mislio (pa i jučer to i napisao), komp mi se ipak nije sredio vađenjem wireless kartice, još uvijek se ruši.&amp;nbsp;Imam Intel E5800, Ati HD5650, 6GB RAM-a i ASUS P5NE-SLI matičnu pl...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/razni-hardverski-problemi/komp-se-rusi/3295760.aspx</link><pubDate>Tue, 20 Nov 2012 11:12:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b6eb56a1bc51a1460a529e43a525bc1f</guid><category /></item></channel></rss>