﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Mon, 22 Jun 2026 22:27:40 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 30 Oct 2012 08:09:00 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari IT vijesti (stari web)</description><title>HAKOM dijeli spektar</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/168188.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: HAKOM dijeli spektar</title><description>baš sam to htio reći, a osim toga napisano je da će ovo biti dobro za ruralna područja do kojih je neisplativo doći kablovski.
Baš će baba Manda u nekoj zabiti s najnovijim smartfonom surfat u udobno...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3246625.aspx</link><pubDate>Tue, 30 Oct 2012 08:09:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">552871d6c0a04a35e5ed86bcc8807233</guid><category /></item><item><title>HAKOM dijeli spektar</title><description>ionako ce za pocetak biti samo u vel gradovima os ri st zg. &amp;nbsp; ne vjerujem da ce nesto pretjerano biti interferencije</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3245247.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 16:14:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cc836430f56218ccb1e4ac2230b867ff</guid><category /></item><item><title>HAKOM dijeli spektar</title><description>Kao da je sad za pohvalu što mi prvi dijelimo koncesije u regiji. Poanta je da se prodaje i daje u koncesiju sve što ikome padana pamet bilo vrijeme za to ili ne, samo da se uzme štogd ikakvih para. O...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3245036.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 14:45:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fa86765b48a17281f60ce3fc19a67752</guid><category /></item><item><title>HAKOM dijeli spektar</title><description>Tele 2 je low cost kompanija.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3245009.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 14:34:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">590fadaca35dd525724281a5b2855771</guid><category /></item><item><title>HAKOM dijeli spektar</title><description>ovi iz tele2 bi najradije da na kraju dobiju sve na gotovo, pa da se k**** preko tuđih repetitora. nisu u stanju pokriti niti najobičniji GSM signal...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3244922.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 14:07:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f6fa2d04d00892a3d6b137d6aa4fb76f</guid><category /></item><item><title>TELE2 i LTE</title><description>&amp;nbsp;No Tele2 je ostao jedini operater koji nije najavio i predstavio svoju  LTE mrežu i usluge, već je deklarativno naveo da je zainteresiran i da  želi investirati &amp;ldquo;kada i ako se dogodi raspi...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3244912.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 14:00:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">827cbad1b7e5d49a1a6b4814ea2b88df</guid><category /></item><item><title>HAKOM dijeli spektar</title><description>hbga bez treceg (tele2) ovi ce nabit cjene do neba a i to je propast za tele2 (neimanje lte 700 mhz frekvencije).</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3244898.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 13:51:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4a9211f469d3468de29aede3a217a47b</guid><category /></item><item><title>Re: HAKOM dijeli spektar</title><description>Tele2 se nije niti javio na natječaj. Nemaju para jer su u sve većim gubitcima zbog revolucije, a i da imaju vjerojatno ne bi ulagali u tehnologije jer njih zanimaju low cost korisnici.&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3244773.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 12:44:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">92b130298eee8c6de2dc7f0765e8aaa2</guid><category /></item><item><title>HAKOM dijeli spektar</title><description>&amp;nbsp;TELE 2 je izvisio ili...?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3244738.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 12:21:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d0292569f057dd1e322e448ca5d8778a</guid><category /></item><item><title>Re: HAKOM dijeli spektar</title><description>iz tvojih usta u Bozje usi, al svejedno mi se cini malo.&amp;nbsp;haha promijenio je Galic naslov</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3244707.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 12:03:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ef644323c3836d7acfbcaee2494dcbdc</guid><category /></item><item><title>Re: HAKOM dijeli spektar</title><description>mala smo zemlja s manjim marginama profita tako da je to normalno....usput, manja koncesija - veci razlog da hakom rusi cijene u slucaju da pretjeraju! :)</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3244672.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 11:48:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7bad6b3f42461a671855cca9a929e402</guid><category /></item><item><title>Re: HAKOM dijeli spektar</title><description>Možda zato i piše da HAKOM dijeli :)&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3244656.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 11:40:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d4d14b7a616be27db9f57cf6f2fd7dfb</guid><category /></item><item><title>HAKOM dijeli spektar</title><description>dijeli ili daje u koncesiju? ako dijele onda ovima u HAKOMU treba vec znate sta&amp;nbsp;edit: dobili su u najam spektar za kikiriki</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/hakom-dijeli-spektar/3244645.aspx</link><pubDate>Mon, 29 Oct 2012 11:35:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f569cb0017130de2e62bffe2a26b93f7</guid><category /></item></channel></rss>