﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 08:29:39 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 31 Aug 2012 13:00:34 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Komentari IT vijesti (stari web)</description><title>Appleu hitno treba PR</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/161328.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Ima ekipice samo ta ekipica nisu `Android fanboy-i i nece po net-u pisat `Moj Galaxy s III je bolji OD iphonea&amp;acute;.Zapravo jedini koji kupuju IPhone su oni koji bi se više htijeli folirat uokolo sa...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3125331.aspx</link><pubDate>Fri, 31 Aug 2012 13:00:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d3394923b78daf7dcece35e97c9126f9</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>&amp;nbsp;http://cdn-static.zdnet.com/i/story/70/00/002075/smasung-designs-in-development-before-iphone-ogrady.jpg</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3125125.aspx</link><pubDate>Fri, 31 Aug 2012 11:45:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8ca4697ca0207775c41be2be13a76c6a</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Da je Tesla ziv prije bi digao u vazduh i sebe i svu laboratoriju nego pristao da radi u vojne svrhe. Ali to nije tema ove rasprave.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3124635.aspx</link><pubDate>Fri, 31 Aug 2012 08:25:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">57db4567707b063f01028fe8393ebb17</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Da je on ziv, uz pomoc svih tih njegovih tehnologija, 90-ih bi sigurno dobili rat.&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3124625.aspx</link><pubDate>Fri, 31 Aug 2012 08:21:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7fac747f166aa94ecfb5729ae9824501</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>http://www.zimo.co/2012/08/24/industrijski-dizajn-braun-vs-apple-foto/287079&amp;nbsp;&amp;nbsp;Jabuka živi na tuđi račun i to je dobro poznato i očigledno.Kompletan se proizvodi u Kini, a za uspjeh mogu zahv...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3124565.aspx</link><pubDate>Fri, 31 Aug 2012 07:34:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6ff2dc3a0e3379fc147f7496f21adccc</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Kada procitas ovako nesto na jednom od portala koji bi trebao biti vodeci u nasoj regiji, i samim time imati najbolje, najobjektivnije novinare/strucnjake, onda se niti ne moras cuditi sto stavovi ost...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3122087.aspx</link><pubDate>Thu, 30 Aug 2012 06:18:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4929aa5b0897624086b6fdc43aa71837</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description> EDIT : Boli me muški spolni organ ako je s 9faga.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3121444.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 20:52:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a7496f4e1678dfaffb41e90287d4022e</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Kod njih takvi patenti "isteknu" nakon 20 godina i svi ih onda mogu koristiti ako sam dobro razumio.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3121393.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 20:33:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">977294ef9c3d9d392595b07a562cb121</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Kako su "Apple-ovi" patenti uništili Enterprisehttp://www.youtube.com/watch?v=rAtje5weAU0&amp;amp;feature=player_embedded</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3121267.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 19:42:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a505da28a49db8bd9d9eeec54a497480</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Jedna vožnja počinje i završava kod Samsunga - potrebne su 142 (71 za kamion s prikolicom) vožnje. Tvoje brojke su točne, samo sam elaborirao izračun.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3121170.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 19:12:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4b5bb77db80c963e2f846189af11a7c3</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Ne znam dali Apple palača patente za WI-FI (prvi PDA), touchscreen (prvi PDA zatim Sony Ericsson P800), ekran u boji (prvi  Sony Ericsson T68), Bluetooth (Ericsson R520M zatim Ericsson T39). Možda je ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3121115.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 18:54:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">83b79fa66105248eaa80079d0b94f95c</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>&amp;nbsp;

Nisam siguran ima li samsung stroj za teleportiranje praznih kamiona. Ako nema, onda si zaboravio uracunati i povratne voznje pa je moja brojka ipak tocna:P</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3120969.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 18:00:36 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">af07adbda8a0102b5cb60dc7433c758d</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Vrijediti će oni i više u budućnosti. Vidiš da svaka nova generacija dolazi retardiranija i retardiranija.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3120520.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 15:00:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">78ab921048706e73d777c33918919d0a</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>&amp;nbsp;Ja imam odličan usisavač od samsunga, imam i kuhalo za vodu koji ok radi, a i vekericu za meko kuhana jaja također. Super su.&amp;nbsp;&amp;nbsp;Ništa Apple nije stvorio, sve je donijela roda. Ma ništa ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3120464.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 14:36:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6875749d56bef0a9585aac36eb86a104</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Težina jedne kovanice od 5 centi je 5 grama. Da bi se isplatila 1 milijarda dolara, potrebno je 20 milijardi kovanica od 5 centi. Jednostavnim računom dolazi se do ukupne težine od 100 000 tona; za us...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3120231.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 13:06:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">126c72b456ecdc499d09ea7246d2827d</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Ajde ti dite reci što si onda mislio sa "jednostranim"?Ne znaš&amp;nbsp;šta pričaš a svađao bi se.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3120063.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 12:11:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">20058a0c3ebd49ff0d4ff34af1caae7f</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Applehejtera? Ma ti si jedan obični Samsunghejter, haha. Ka' dica ste.&amp;nbsp;&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3120022.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 11:58:25 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bc265c70d1be69c125e2c160cf788196</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>&amp;nbsp;ne treba previše ni provjeravati. recimo da je nosivost kamiona 50 tona (mislim da je to već jako jako puno previše, pa nek me neki kamiondžija opovrgne) trebao bi svaki od tih 30 kamiona naprav...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119922.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 11:22:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">52040742b36e8d93a0b6817774466cd3</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Hmmm... I &amp;nbsp;onda se netko cudi kako to da je ovo postala sramota od drzave... Mladjarija &amp;nbsp;(osnovnoskolci ) se ugledavaju na (polu)odrasle i opijaju , mlate i zlostavljaju sve oko sebe tako da...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119920.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 11:21:26 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d613e467a1cd58b522788a1f871c9691</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Rekao sam navodno jer mi se nije dalo provjeravati. Svakako dobra ideja za Samsung :D</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119909.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 11:17:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">01d9b727089efa23e12f1e64295c1b84</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>&amp;nbsp;lažnjak</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119901.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 11:14:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">88ded07609cda9fb842d0d07c4c0828d</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Samo da vas obavjestim da je Samsung navodno isplatio Apple-u sumu :D Ali isplatili su tako sto su ima poslali 30 kamiona punih kovanica od 5centi XD&amp;nbsp;http://en.paperblog.com/samsung-pays-apple-1-...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119875.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 11:06:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">185ec388f409004b40fba538b1f1a3e4</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>A jel bi možda trebala njegova izjava proći reviziju nekog applehejtera koji nikad nije koristio apple uređaje pa da ti budeš happy?Da, ne treba PR jer rade odlične proizvode. Ljudi to prepoznaju i pr...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119867.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 11:04:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">35974d9e894213f56f8eba626cf4ba5f</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>I šta će Appleu PR kraj ovakvih jednostranih i besplatnih izjava. Ovakva reklama se ne može platiti ni na rate. Javi se Appleu da ti da procenat ili bar promil na ovu besplatnu reklamu, možda promo fu...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119855.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 10:59:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6e8e6c6fd46a7ad1e6b5d8831ba86744</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Baš to. Any publicity is a good publicity. Sve se vrti oko mindsharea. Marketing već odavno nije ono što je bio. Sad su i kritike i polemike bolje od plaćene reklame, pogotovo kad se izvode nesvjesno ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119830.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 10:49:55 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">95e1fc19b772e3059e815bb08dfce670</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>&amp;nbsp; samo se apple uređaji mogu bez problema kupovati na neviđeno. za ostali šrot trebaju dobre i debele recenzije koje su uvijek do sada razocaravale.jedino kod applea dobiješ&amp;nbsp; što ocekuješ il...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119808.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 10:42:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f604f176fa04df336e9607b51c95506b</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Uređaj postoji, proizveden je, zapakovan (kao i moj novac za njega) i u prodaju kreće sa datumom lansiranja Windowsa 8.http://www.lenovo.com/products/us/tablet/thinkpad/thinkpad-tablet-2/&amp;nbsp;Čuo sam...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119774.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 10:26:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">64c98f8bd539a3177b4aaa4b523f5314</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Hehehe... koliko god komentirali Apple - Samsung tuzakanja uvijek mi je jednako zanimljivo pogledati prepucavanja ovdje ...Dok se na sudovima vode bitke za patente i broje stotine milijuna dolara (pa ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119658.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 09:44:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">06e420009b1796697027474408e993e1</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Ja sam naveo cijene samog uredjaja, bez ugovorne obveze. Nemoj pricat gluposti.&amp;nbsp;S ugovornom obvezom sam naveo cijene u proslom postu, i 4S je 1000 kn jeftiniji od S3.&amp;nbsp;A svatko tko od operate...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119629.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 09:29:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a401b7bb8befcb123f5905facf9902af</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Svatko pametan zna da Jobs ovo nikad nije izjavio!&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119570.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 08:57:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1eac8a1e3a11f622dbfdc819defc0c57</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Ti pričaš gluposti. Nešto što najviše mrzim je kada se iznose gluposti koje si pročitao na nekom forumu, a nemaju veze s istinom.&amp;nbsp;&amp;nbsp;IEEE 1394 standard pod imenom FireWire je razvijen od stran...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119546.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 08:46:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3eb20f5564f8259a18f50250710a7000</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Radili jesu, ali pitanje je tko ga je prvi izumio. A kao sto rekoh, svugdje se uvijek spomnje samo Apple kao zacetnik, i to te 1986.&amp;nbsp;Volio bi neki dokaz da su neke od tih tvrtki radili na Firewir...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119537.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 08:42:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c58dfc7d400430affe1da5eaebbcedb0</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Dobro kad konzolaškim dokažeš nešto oni se barem malo smire, ovo je ludo.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119515.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 08:31:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">89cbce3fe149481ae6b4d5f2389ad48b</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Konzolaški fanboji su mila majka za mobilne fanboje(pogotovo što su bar duplo mlađi u prtosjeku).</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119513.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 08:30:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">290d44f6f37b9903887061221af59e33</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Off Topic: Možemo i odmah razgovarati ako treba, ali ne o samsungovim, kako ih ti nazivaš full HD 9-10" uređaji, nego o Lenovu ThinkPad Tablet 2-ci koji je (po mom skromnom mišljenju) bolji uređaj od ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119501.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 08:22:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4d2697051dcc2ffd2730efbbd0890b11</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>&amp;nbsp;A koju od tih tehnologija ima iPhone, i kakve to veze ima sa tuzbom protiv Samsunga?&amp;nbsp;Oni koji misle da je Apple izmislio Firewire&amp;nbsp;su isti ljudi koji misle i da je google izmislio inter...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119426.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 07:16:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2f0182ce15d95f075d7c843c9a904ef0</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>I koji je to Samsungov uredaj bolji od iPada 3?&amp;nbsp;&amp;nbsp;Dok ne izađu Samsungovi full HD 9-10" inčni uređaji, u toj klasi nijedan. Onda možemo razgovarati.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119405.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 06:58:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">57fe8bcb1b4dd2bd3d6e1935afae8bce</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Kad vidim takve budale (kad si već krenuo svojim jezikom, da nastavimo u istom tonu) šta pišu, prisjetim se zašto već dugo nisam preaktivan učesnik bilo kakvih foruma, i zašto ću preskočiti ostalih 13...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119395.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 06:52:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a563c967533dc84e0df4987fe1619ae0</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>petricu, prizemlji se...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119331.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 03:44:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">61f7c98e8e97d2672c1ee6ab339ab5ae</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>hebote, petric prolupao.s koliko žuci . zar ga je to tak jako pogodilo. jadan.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119307.aspx</link><pubDate>Wed, 29 Aug 2012 01:12:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8fcf9f304c542ce73f0ecef109f191a8</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Zato jel se nema ništa pametnije za reći.A Petric (izdajica jedna ,koji do sada nije izrekao loše riječi protiv Applea) ih je očito dirnuo tamo gdje najviše boli - rekao je da Apple nije najbolji i je...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119125.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 22:10:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a9e071f9638d3b71e9f39f4db6d23235</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Koje predrasude, brate mili pa di ovo ide...&amp;nbsp;Kolega Ghost777 je kolko vidim počea o cijenama, na što mu je F10EXX dao cijene tmobiela, pa je Ghost777 iznia nebulozne cijene i zato naši postovi, o...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119107.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 21:57:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">91709cce4e188143e4a7b8692164fddd</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Cijena im je mjerilo... nečeg. Valjda, što skuplji, to bolji ili pak argument kontra proizvođača ako je model istih ili sličnih karakteristika 1,68% jeftiniji.&amp;nbsp;Tko pametan danas kupuje sam uređaj...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119071.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 21:43:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">31bdb5f4a8636e79f2954a07f818b347</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Pa ako se ne varam, već su duže vrijeme ove cifre uređaja u t-mobile-u, to su pred nekih godinu ako se ne varam bili srušili cijene sa onih nebuloznih 8k kuna. Ali opet i onda je sa tom cijenom uz ugo...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119058.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 21:39:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d39c56b6856645109b3fe44658f1ba9e</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Ne kužim zašto ste se dohvatili rasprave o cijenama i kakve to veze ima s temom?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119050.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 21:34:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">594f9b56ffc62af115c7b017f4518877</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Zakon ponude i potražnje,SGS 3 je novi uređaj na tržištu a ip4s je vec godinu dana prisutan,naravno da će trojka biti skuplja u ovom trenutku. Sačekajmo peticu pa ćete vidjeti šta su nebulozne cifre.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119045.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 21:32:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">78dc57897e6a89a945fb6c507ac43f44</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Molim te nemoj širit dezinformacije i pravit od sebe budalu...&amp;nbsp;T-Mobile ponuda:&amp;nbsp;Samsung Galaxy S3 16 GB White - 5.298,00 kn&amp;nbsp;Apple iPhone 4s 32 GB White - 5.698,00 kn&amp;nbsp;Apple iPhone 4...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119024.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 21:23:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f8002568bce1678e21c9c43da63a1146</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Svaka čast Petricu na članku, meni se čini da&amp;nbsp; se sam preporučuje za novi posao.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119016.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 21:20:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">09ab4a238336887443a853ac16edcc10</guid><category /></item><item><title>Appleu hitno treba PR</title><description>Činjenica je da je Apple masovno pokrenio trend mobitela sa divovskim ekranima na dodir i bez fizičke tipkovnice. (Ja nevolim Apple, Imam S1 i za 20ak dana prelazim na S3) Ali je također činjenica da ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3119001.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 21:16:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7f1dbf4da0850ae6ab4e6599e59ab20c</guid><category /></item><item><title>Re: Appleu hitno treba PR</title><description>Upravo na stranicama gledam cijene i očito pričaš gluposti...&amp;nbsp;4S 16GB :4798kn4S 32GB:&amp;nbsp;5.698,00 kn4S 64GB 6.498.00kn&amp;nbsp;&amp;nbsp;P.S. kupiti mob bez ugovora mi se je također ludost. Dati ogrom...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/komentari-it-vijesti-stari-web/appleu-hitno-treba-pr/3118996.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Aug 2012 21:15:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">75f7b8697c13191d2654ac66ba072e17</guid><category /></item></channel></rss>