﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sat, 27 Jun 2026 09:22:11 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 29 Jan 2009 06:10:21 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>SE W890i ID tag</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/se-w890i-id-tag/15820.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: SE W890i ID tag</title><description>pa zar nitko na ovom forumu ne može ništa odgovoriti, pa nisam jedini sa ovim mobitelom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w890i-id-tag/203105.aspx</link><pubDate>Thu, 29 Jan 2009 06:10:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2627052c599921a8f34a33b2ae488410</guid><category /></item><item><title>RE: SE W890i ID tag</title><description>nije baš neki problem, ali zanima me, do srijde ako šta ne štima dobijem novi mob, pa bih volio rješenje</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w890i-id-tag/200515.aspx</link><pubDate>Mon, 26 Jan 2009 10:45:06 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">362f04864de568f6f4bc688736cb80b8</guid><category /></item><item><title>RE: SE W890i ID tag</title><description>što je najgore isprobao sam sve teme, koje sam dobio sa w890 i one sa w850 za koje znam da su radile i ništa
možda ima kakva opcija koju treba uključiti (nisam baš nešta puno čačkao)
&amp;nbsp;
uglavno...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w890i-id-tag/200434.aspx</link><pubDate>Mon, 26 Jan 2009 08:23:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2e40a68024a52d2f6ca8c8374d200b55</guid><category /></item><item><title>RE: SE W890i ID tag</title><description>to ti ovisi od teme koju staviš. probaj drugu temu.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w890i-id-tag/200416.aspx</link><pubDate>Mon, 26 Jan 2009 07:04:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d92f1fa70791710a29c00887bbb00ccc</guid><category /></item><item><title>SE W890i ID tag</title><description>momci pozdrav.
&amp;nbsp;
do sada sam koristio w850i&amp;nbsp; i sa SE temama ispisivao mi je na početnom zaslonu ID tagove, na mom novom w890i ne piše.
burazu je isto na w880 ispisivao.
&amp;nbsp;
e sada da...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/se-w890i-id-tag/200407.aspx</link><pubDate>Mon, 26 Jan 2009 06:25:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5909302da3818f7845bbe425ef84f50a</guid><category /></item></channel></rss>