﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 16:45:38 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 13 Jan 2009 16:30:47 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Nokia E51 - par pitanja</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/nokia-e51-par-pitanja/14859.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: Nokia E51 - par pitanja</title><description>1. na ovo nebi znao odgovor, mislim da ga treba dekodirati
2. meni WiFi radi bez ikakvih problema, i dobro hvata signal. Nisam nikad imao problema, niti mi je veza ikada pukla (a stvarno ga često kor...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/nokia-e51-par-pitanja/188295.aspx</link><pubDate>Tue, 13 Jan 2009 16:30:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">90eff9aad99094f6c6d7224ab0fc3dd5</guid><category /></item><item><title>RE: Nokia E51 - par pitanja</title><description>koliko ja znam moras ga dekodirati - to bi ti izaslo oko nekih mozda najvise 150kn</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/nokia-e51-par-pitanja/188258.aspx</link><pubDate>Tue, 13 Jan 2009 15:50:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6b4ecf433e8f94e20b6c3f25aa5d88e6</guid><category /></item><item><title>Nokia E51 - par pitanja</title><description>Netko može odgovorit na bilo koje pitanje? Barem na 1.?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/nokia-e51-par-pitanja/188226.aspx</link><pubDate>Tue, 13 Jan 2009 15:05:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">27f9bf5a3222153c8c55a18c1b2a4725</guid><category /></item><item><title>Nokia E51 - par pitanja</title><description>Evo gledam malo po netu i za oko mi je zapao ovaj mobitel... sad imam par pitanja.
&amp;nbsp;
1. Ako ga kupim u t-mobileu za cijenu samog uređaja (koja je oko 1000 krznenih jer imam +club bodova na popu...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/nokia-e51-par-pitanja/187905.aspx</link><pubDate>Mon, 12 Jan 2009 22:52:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d56a284cd1c2af10b277d2512646a16d</guid><category /></item></channel></rss>