﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 04:04:47 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sat, 10 Jan 2009 22:20:40 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Blackberry Bold i tarife</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/blackberry-bold-tarife/14697.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Blackberry Bold i tarife</title><description>Baš sam ga uzeo na T-Mobile pretplatu. Do sada sam imao Nokiu N80 i walk'n'surf tarifu od 25 MB. To mi je taman za skidat mailove. Samo mi je trebala veza na net. E sad, BB dolazi sa tom svojom tarifo...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/blackberry-bold-tarife/185819.aspx</link><pubDate>Sat, 10 Jan 2009 22:20:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">88a632fd084f452fdfd0036d2cb9cab4</guid><category /></item></channel></rss>