﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 16:10:25 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 12 Jan 2009 20:13:54 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Prebacivanje podataka</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/prebacivanje-podataka/14435.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Prebacivanje podataka</title><description>Sta nema nikakav nacin da se to napravi?
&amp;nbsp;
Jel mogu mozda jos kopirat podatke sa Simpine kartice iako mi vise ne radi?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/prebacivanje-podataka/187753.aspx</link><pubDate>Mon, 12 Jan 2009 20:13:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bc4e21b9d7e67e1a6cf201ea7bd42cce</guid><category /></item><item><title>Prebacivanje podataka</title><description>Nije otkljucan, a nisam ga jos i dobio, nego mi prvo otkazu Simpinu karticu i prebace broj na tele2, a drugi dan mogu u tele2 kupiti mobitel, izabrati tarifu i to</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/prebacivanje-podataka/182583.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Jan 2009 19:07:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">24d1eaed54a176be6155f7a02cc70abe</guid><category /></item><item><title>Prebacivanje podataka</title><description>Samo ako to napraviš napravi prije nego ti iskopčaju signal Simpe, čime SIM kartica postaje neupotrebljiva.
&amp;nbsp;
ili neznam..... na koji način.... još biš mogao.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/prebacivanje-podataka/182501.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Jan 2009 18:30:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">271a1de62e88e9a078fadc3a56e8913c</guid><category /></item><item><title>RE: Prebacivanje podataka</title><description>Je li novi mobitel 'otključan'? Ako je, problem riješen: ubaciš simpu i kopiraš sve u memoriju telefona, a zatim ubaciš tele2 karticu i prepišeš sve na nju (za svaki slučaj).</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/prebacivanje-podataka/182491.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Jan 2009 18:25:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">861ea8a9349bade0e155c47a49b80c66</guid><category /></item><item><title>Prebacivanje podataka</title><description>Imam Siemens S65, a uskoro cu dobiti Sony Ericsson c905, pa me zanima dal si mogu nekako prebaciti podatke na novi mob. Najvazniji su mi SMSovi, a manje vazne fotke i brojevi iz imenika, ali i to nebi...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/prebacivanje-podataka/182484.aspx</link><pubDate>Wed, 07 Jan 2009 18:21:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">97a3ca36579554841c7147c68ec6beeb</guid><category /></item></channel></rss>