﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sat, 27 Jun 2026 06:52:17 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 26 Jan 2009 22:13:29 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/14323.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>preporucujem nokiu n82, prvenstveno zbog boljeg softvera u globalu i veceg izbora programa, a kamera je odlicna za mobitel jer pretpostavljam da nemas namjeru koristit za nekakvu ozbiljniju upotrebu j...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/201153.aspx</link><pubDate>Mon, 26 Jan 2009 22:13:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">64dedb0d0e14c59fe5560d6939a6df62</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>U biti, kamera je osim telefonskih funkcija ono što ja najčešće koristim tako da nije bilo dileme -&amp;gt; C905. Kamera mu je definitivno najbolja što sam vidio na mobitelima, GPS je upotrebljiv koliko o...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/201095.aspx</link><pubDate>Mon, 26 Jan 2009 21:21:43 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b9472d241f654937adc1cf67522010f9</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>ja imam Nokiu N82 i mogu reći da je to jedan od najboljih mobitela koji su ikad napravljeni...imao sam priliku kupiti N96...ali taj mobitel je prekrut .... N82 ti je najbolji izbor i nećeš sažaliti ak...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/199035.aspx</link><pubDate>Sat, 24 Jan 2009 15:28:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">601ba7348e276ba61d113a6c77875d76</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>
leo_819 kaže...

taj carl zeiss ti nista ne znaci C905 ima odlicnu kameri ljepši je po dizajnu i sony ericsson je uvijek dobar izbor...SE svakako 


&amp;nbsp;hmm carl zeiss nista ne znci :S

sto...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/193466.aspx</link><pubDate>Mon, 19 Jan 2009 01:18:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a24217c4c5688a3ad5d191ecd52dfa39</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>N82
pa ja sam birao između e90, n96, se x1 i c905 al sam odabrao n96 i ne da su karte besplatne preko nokia mapsa:) nego ima i puno drugog zabavnog softvera koji radi nokia pa ne može radit na se-u
...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/193415.aspx</link><pubDate>Sun, 18 Jan 2009 23:44:36 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">23b6252d4393fc64ba49f2c4aadaa34f</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>GPS na C905 je jednako dobar kao i na nokiji. imaš i besplatne karte tako da ne moraš koristiti google maps.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/187963.aspx</link><pubDate>Tue, 13 Jan 2009 07:22:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">870ddddb81f5bd9de218fbb28a850834</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>
hrcko2003 kaže...

...Inace ako ides preko Google maps mob ti mora imati A-GPS a to ti je podpomognuti GPS koji ti omogucuje tvoj provider (T-Com, Vip, Tele2) i kosta kao suho zlato...


ja na ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/187951.aspx</link><pubDate>Tue, 13 Jan 2009 06:24:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ac9306319bd9966d8f350aeecf8bb4fa</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>svakako soni c905 imamga i nebiga minja za dvi nokije n82 uzmi jako dobar mob kamera gps</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/187925.aspx</link><pubDate>Mon, 12 Jan 2009 23:35:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a2deb8647b7a3c2c3ccef26e37f44000</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>Ja bih rade uzeo Nokiu, trenutno koristim N95 8 GB, Inace ako ides preko Google maps mob ti mora imati A-GPS a to ti je podpomognuti GPS koji ti omogucuje tvoj provider (T-Com, Vip, Tele2) i kosta kao...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/187921.aspx</link><pubDate>Mon, 12 Jan 2009 23:29:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5ff532d7c61f5289340e3053854d6a5f</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>mislim da DA, samo potraži po netu tko daje MSN usluge: pogledaj ovo, kaže frend da koristi njih i ima MSN na svom SE dummy mobitelu.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/184619.aspx</link><pubDate>Fri, 09 Jan 2009 20:06:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6a301f059a28d0c97de293871155fe4f</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>Jel se moze na c905 instalirati MSN iako nema Symbian?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/184206.aspx</link><pubDate>Fri, 09 Jan 2009 14:29:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1c499d8a581d7d044776c82d0d6b7c80</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>Ja na svoju nokiu n73 stavljam mape tako da skinem program sa&amp;nbsp; nokiine stranice i prikljucim mob na usb i onda stavim mapu na memrijsku karticu. Imas mape cijele svijeta mozes skidat pojedinacno(...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181253.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 12:44:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c7c34cc45a14248f3a3cfbf4e880a45c</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>ne ne, naplačuje ti se sa tvog SIM računa. Odnosno podatkovni promet npr. skida ti se sa ovih 100Kn na računu što spominješ. Ali mala preporuka ako želiš to koristiti uzmi koji tarifni podatkovni mobi...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181240.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 12:29:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">69e7e1c680c6c25c6d06abb51f45446e</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>
HCSC kaže...


macgyver kaže...

Jos neki podatci za koje ne znam sta znace...
&amp;nbsp;
GPRS: Nokia: Class 32, 107 kbps; c905: Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD: Nokia ima, SE nema...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181218.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 12:08:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">15a33ed2a14b33fd16125d4fa2566e67</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>
macgyver kaže...

Jos neki podatci za koje ne znam sta znace...
&amp;nbsp;
GPRS: Nokia: Class 32, 107 kbps; c905: Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD: Nokia ima, SE nema
WLAN: Nokia: Wi-F...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181202.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 11:50:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">974c26c2e7e00e766721241b52aef7eb</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>da SE ima bolji GPS od nokie ne bih se slozio...ako ti je kamera na prvom mjestu uzmi C905, ako ti je GPS onda N82</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181172.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 11:33:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">48dcf1622d55507b76df8b6676df3b9b</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>
AMD boy kaže...

moj izbor bi bio c905, em ima puno bolju kameru , odličan softver, bolji gps.&amp;nbsp;


&amp;nbsp;pojasni malo ovo bolji GPS. npr. kroz samu podršku</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181165.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 11:30:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">805cad03b19f8200de3333350b76710f</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>Mislim da ipak SE ima nešto kvalitetniju optiku, ubiti za c905 govore da je najbolji foto mobitrel. Stime da i N82 nije loš, kojeg bi ti ja rađe preporučio, Symbian. Kažeš MSN imaš ga kao app. za down...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181164.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 11:29:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8f2efe314724ed3e3cb1a4c0a9da91cf</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>moj izbor bi bio c905, em ima puno bolju kameru , odličan softver, bolji gps.&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181161.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 11:27:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">74493e43066ca97086a52e833a96a862</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>
leo_819 kaže...

taj carl zeiss ti nista ne znaci C905 ima odlicnu kameri ljepši je po dizajnu i sony ericsson je uvijek dobar izbor...SE svakako 


&amp;nbsp;Potpisujem!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181158.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 11:22:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">53f914949305238de9013a819604bd38</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>taj carl zeiss ti nista ne znaci C905 ima odlicnu kameri ljepši je po dizajnu i sony ericsson je uvijek dobar izbor...SE svakako </description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181149.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 11:07:23 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0eb2ff0b1d2874278d5207f2f0bd4aae</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>sony bez razmišljanja ja ga ovih dana dobivam</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181049.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 04:41:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f073a33118cce18adbea7d580342ded0</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>Pa bitan mi je, al Nokia ima Carl Zeiss lecu, a u c905 su vjerojatno dobili par MP softverski</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181021.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 01:04:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9bb782b40e25260223584bbfbd51daa6</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>
macgyver kaže...

Kupujem si novi mob, i bas sam se nabrijao na SE c905, ali sad sam vidio Nokiu N82, koja ima sve sta i c905, samo bolje... Ovdje imate kompletnu usporedbu http://www.gsmarena.com...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181018.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 00:56:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">79ee257e89aaa723e03c090dbd6de2d1</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson c905 vs. Nokia N82</title><description>Kupujem si novi mob, i bas sam se nabrijao na SE c905, ali sad sam vidio Nokiu N82, koja ima sve sta i c905, samo bolje... Ovdje imate kompletnu usporedbu http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-c905-vs-nokia-n82/181015.aspx</link><pubDate>Tue, 06 Jan 2009 00:50:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c40531e3f3130369a7075a0bc41d4d82</guid><category /></item></channel></rss>