﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sat, 27 Jun 2026 12:32:24 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 18 Jan 2012 21:20:57 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Windows</description><title>Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep modea</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/135340.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Re: Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep mo</title><description>mislim da toga u biosu nema(rudimentaran bios od laptopa), malo cu se poigrat s ovime sta kazes za control panel.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2611160.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 21:20:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0d35264a2ec3fa41f95ebcc73c1bfad3</guid><category /></item><item><title>Re: Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep mo</title><description>Probaj se poigrati sa sleep modom u biosu (S1 u S3 ili obrnuto). U power options (control panel) pod "change advanced power settings" probaj gasiti-paliti "allow hybrid sleep".&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2611076.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 20:54:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c51b888245a031749c736d50bc382ae5</guid><category /></item><item><title>Re: Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep mo</title><description>onda ja neznam što je...bude valjda došao netko pametniji :)</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610618.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:58:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">22bf7bae42fb67b8ad1dd65a7bf25073</guid><category /></item><item><title>Re: Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep mo</title><description>hard je star deset dana, sigurno nema bad sectora i defragao sam ga jucer.&amp;nbsp;ccleaner napravljen prije nekoliko sati.onda mi jedino preostaje izbjegavati gasenje na tipku... hvala na odgovorima</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610604.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:55:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bea648dc540bc8d4c54e69c15a246e13</guid><category /></item><item><title>Re: Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep mo</title><description>onda nije do procesapočisti smeće sa ccleanerom, defragmentiraj hard, testiraj ga sa hd tune</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610572.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:43:00 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">19aa75f47b79f4a0f8d72aa5f8633d0b</guid><category /></item><item><title>Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep modea</title><description>da.ali kad sam stavio one 3 slike task managera, dao sam kompu vremena misleci da ce se normalizirati i ispostavilo se da sam u pravu...sad sam to opet napravio i ipak ga resetirao...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610558.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:39:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">db438ad9bce425f1e5e6dc2540bb6fa6</guid><category /></item><item><title>Re: Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep mo</title><description>to je kad komp šteka?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610538.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:32:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d1dd353708b6ae47656ca257fbf057ac</guid><category /></item><item><title>Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep modea</title><description>opet je system idle najveci</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610533.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:31:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ed91d2cbf9ec2434bf2df2cac81892e5</guid><category /></item><item><title>Re: Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep mo</title><description>pa onda to nemoj radit preko gumba :)&amp;nbsp;tu ti je samo na prvom screenshotu procesor opterećen :/ajde ti lijepo poredaj procese po zauzeću procesorskog vremena pa vidi koji je taj koji opterećuje pr...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610527.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:28:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">bcdf0d9ee969172d8edc1a50d4df47ab</guid><category /></item><item><title>Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep modea</title><description>evo. trajalo je cijelu vjecnost da cropam ova 3 screenshota u Paintu. i primijetio sam da se to dogada samo kad ga posaljem u sleep preko gumba na kucistu.sto je to system idle process?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610501.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:19:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d8889816c0fac24fa09a10c389670880</guid><category /></item><item><title>Re: Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep mo</title><description>nebitno, ovako nisu prikazani svi procesinapravi kako sam rekao</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610467.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:09:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">818e6ef9604f8f1c5f912ba08a027a09</guid><category /></item><item><title>Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep modea</title><description>u to vrijeme sam jedini ulogiran</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610450.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:05:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3306dd748b2684e61241e479340452c3</guid><category /></item><item><title>Re: Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep mo</title><description>u task manageru klikni show processes from all users pa onda stavi SS kad se zablokira...ovako ti se ne vidi hrpa aktivnih procesa</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610440.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 18:04:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b3e1e626a071117a9c2d482f548c9f4c</guid><category /></item><item><title>Problem s Winsima nakon pokretanja iz sleep modea</title><description>Katkada, kada budim komp iz sleepa, dosta se sporo pokrece. Kada dodje na login screen, i kliknem na ikonicu da dodjem na desktop, zvuk je spor i isprekidan, slika se isprekidano zamracuje i osvjetlju...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/windows/problem-winsima-nakon-pokretanja-iz-sleep-modea/2610413.aspx</link><pubDate>Wed, 18 Jan 2012 17:58:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">57411b34785af19bfa0d17f95fb685c0</guid><category /></item></channel></rss>