﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Tue, 23 Jun 2026 14:15:13 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 05 Jan 2009 21:19:05 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Procjen Sony Ericsson w200i</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/procjen-sony-ericsson-w200i/13184.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Procjen Sony Ericsson w200i</title><description>Slušaj - ako ćeš kupovat novi dat ćeš 500kn za njega.
Polovni u zakon stanju+slušalice+usb će te ispast 300kn
Polovni neotvoren 400kn
Polovni u lošem stanju 150-200kn,a polovni u dobrom stanju+usb+...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/procjen-sony-ericsson-w200i/180838.aspx</link><pubDate>Mon, 05 Jan 2009 21:19:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">67e574b3758ea3aec446742b2d10d16b</guid><category /></item><item><title>Procjen Sony Ericsson w200i</title><description>Kupi novi ak ga nađeš. Jedan moji frend ima taj mobitel, i ne želiš znati kako izgleda rabljeni!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/procjen-sony-ericsson-w200i/180829.aspx</link><pubDate>Mon, 05 Jan 2009 21:10:55 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">72733915e394371a9cbdd26954ce2312</guid><category /></item><item><title>Procjen Sony Ericsson w200i</title><description>Vrijedi onoliko koliko možeš dobiti za njega... a to je velika varijabla. Osobno ti ne bih dao više od 200-250 kn.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/procjen-sony-ericsson-w200i/165573.aspx</link><pubDate>Fri, 19 Dec 2008 19:09:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cda3e3273f519604432bace8f56b07bd</guid><category /></item><item><title>RE: Procjen Sony Ericsson w200i</title><description>
kompotko kaže...

Rabljeni 300kn, i to samo ako imaš slušalice i punjač i ako je u savršenom stanju.


&amp;nbsp;Možda čak i manje s obzirom da stalno dolaze novi i puno bolji i opremljeniji od ovo...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/procjen-sony-ericsson-w200i/165562.aspx</link><pubDate>Fri, 19 Dec 2008 18:52:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6cfc5ca7299514cf69a0c83ad1ca0de7</guid><category /></item><item><title>Procjen Sony Ericsson w200i</title><description>Rabljeni 300kn, i to samo ako imaš slušalice i punjač i ako je u savršenom stanju.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/procjen-sony-ericsson-w200i/165540.aspx</link><pubDate>Fri, 19 Dec 2008 18:05:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d38fa6949c7e17d1d5bfb490b3fb906d</guid><category /></item><item><title>Procjen Sony Ericsson w200i</title><description>Koliko bi koštao ovaj mobilni telefon koji sam gore naveo</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/procjen-sony-ericsson-w200i/165524.aspx</link><pubDate>Fri, 19 Dec 2008 17:36:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d84c831ac74459bedd920179099e3a73</guid><category /></item></channel></rss>