﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 22:05:28 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 15 Dec 2008 19:21:36 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>iPhone 3G prvi kupac</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/iphone-3g-prvi-kupac/12896.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: iPhone 3G prvi kupac</title><description>
Romano kaže...

Ne znam za vas,ali ja sam odvalio na ovu sliku.Mozda je netko vidio ranije,ali ja sam tek sada :) .Upoznajte mladića,vlasnika prvog iPhona 3G u Hrvata : P
&amp;nbsp;
&amp;nbsp;


&amp;nbs...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-3g-prvi-kupac/163086.aspx</link><pubDate>Mon, 15 Dec 2008 19:21:36 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d3ba5376d39ec6ae07409ea35a0081ec</guid><category /></item><item><title>iPhone 3G prvi kupac</title><description>slike su baš smiješne</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-3g-prvi-kupac/163060.aspx</link><pubDate>Mon, 15 Dec 2008 18:49:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">661612bba7cf84858d13b5d81339e338</guid><category /></item><item><title>RE: iPhone 3G prvi kupac</title><description>dobra slika, evo i ovi su je kupili:</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-3g-prvi-kupac/162951.aspx</link><pubDate>Mon, 15 Dec 2008 16:31:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">20b90b1f023589765c45dec450e89954</guid><category /></item><item><title>iPhone 3G prvi kupac</title><description>Ne znam za vas,ali ja sam odvalio na ovu sliku.Mozda je netko vidio ranije,ali ja sam tek sada :) .Upoznajte mladića,vlasnika prvog iPhona 3G u Hrvata : P
&amp;nbsp;
&amp;nbsp;</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-3g-prvi-kupac/162932.aspx</link><pubDate>Mon, 15 Dec 2008 15:23:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1ade7a8c9eccad51b946c0bc4bdbd7f9</guid><category /></item></channel></rss>