﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Fri, 26 Jun 2026 21:31:02 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 19 Jan 2009 00:27:34 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Samsung vs. Nokia</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/12844.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>
epic kaže...


apsenth kaže...

e ljudi da cujem Vase misljenje dal da kad nadjem samsung uzmem njega ili pricekam jos malo nokiu n97...cini mi se da je ona vece cudo od mobitela,al ima "samo" ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/193442.aspx</link><pubDate>Mon, 19 Jan 2009 00:27:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">efebc9704c3179a965a9f7430a186f13</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>imam n96 i sretan sam al meni su telefoni s touchscreenom ŠROT</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/193430.aspx</link><pubDate>Sun, 18 Jan 2009 23:59:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">311682d573f5852c43e5985f64e8012b</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>
apsenth kaže...

e ljudi da cujem Vase misljenje dal da kad nadjem samsung uzmem njega ili pricekam jos malo nokiu n97...cini mi se da je ona vece cudo od mobitela,al ima "samo" 5mpxa kameru....
...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/192486.aspx</link><pubDate>Sun, 18 Jan 2009 10:30:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d09a399eae3b08138b9894ebf1f53759</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>e ljudi da cujem Vase misljenje dal da kad nadjem samsung uzmem njega ili pricekam jos malo nokiu n97...cini mi se da je ona vece cudo od mobitela,al ima "samo" 5mpxa kameru....</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/192217.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 21:51:51 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a3f96a986213f55c3beb56fc2d474a57</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>Kupi si Sony Ericsson c905 ako ne mozes naci INNOV8, po mom misljenju je bolji, a i jeftiniji je</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191875.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 16:42:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">da8158edbc81d5c0b2d5f44b7239d3f2</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>bitna mi je kamera jer se bavim građevinom i sve sto se napravi moram slikat;mislim nemoram slikat;kad sefovi u gradjevinskom dnevniku nadju neke poslove koji su im sumnjivi u bilo kojem smislu,kao do...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191795.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 14:55:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9f3bd300378157c9d9bb99d835be5332</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>
apsenth kaže...

novci nisu u pitanju
&amp;nbsp;
odluka je samsung i8510 al nemogu ga nac nigdi u ducanu..nema ga ni u vipu ni u t-coma
to je sramota
ima ga u europatradeu u zgu al ne zivim blizu ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191756.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 14:20:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9d21d76f36ecf443349e7e50a29134a7</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>
apsenth kaže...

xperia x1 ima "slabu" kameru bez uvrede


&amp;nbsp;kakva uvreda ? pa on je nabrojio mobitele za poslovne ljude,ako je poslovnim ljudima potrebna uopce kamera na mobu onda sve u 3 ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191752.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 14:16:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d7ba9a74273748693c76921605dc143f</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>novci nisu u pitanju
&amp;nbsp;
odluka je samsung i8510 al nemogu ga nac nigdi u ducanu..nema ga ni u vipu ni u t-coma
to je sramota
ima ga u europatradeu u zgu al ne zivim blizu zga</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191748.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 14:09:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">98144c0152299789d5c1f8b9a4ca0668</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>I šta si kupio na kraju? Evo prošlo više od mjesec dana otkad si otvorio topic!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191716.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 13:31:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2aa56d3e08c6b64b3bb6f1b244e911cd</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia ili...????</title><description>
Paolo2612 kaže...

Si razišljao o SE xperia? Inače preporučujem omniu zbog WM i&amp;nbsp; touchscreena.


&amp;nbsp;Omnia je dobra, samo je os spor do boli, preporucujem Xperiu !</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191696.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 13:06:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">d574c1d0bf9b28fb3e5457ef64dddae2</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>namoj ni jedan od ovih svih gore, nego si uzmi bilo koji model od gorenja. oni stvarno imaju najbolje mobitele, napredna tehnologija - može ti oprat gaće dok se puni, a svi modeli dolaze uz igricu za ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191686.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 13:02:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f99d0f4b1c72826bcb2b367a0ff7e84f</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>jezi razmišljo o nokiji 6800 XM</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191679.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 12:56:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">772b2e0210a0d0c315a04b617c3c38a0</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>svatko tko nesto zna o mobitelima zna da je tu najbolji samsung i8510, ako ti pare nisu problem uzmi taj</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191623.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 11:50:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8da65e109336be788707932e33d7694d</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>ima sam samsung u600 i bio je odličan al nekako prekrhk padne dvaput i gotov je sad iman n95 8gb punooo je jači al kadkad pri složenijim zadatcima pomalo štopa i to mi smeta.moj glas ide nekom od sams...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191613.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 11:27:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">213a30b2d072c32f09e6d8b2f44ef936</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>
24v kaže...

hmmmm moje mišljenje je uvijek Nokia.....jer Samsungu bi ipak prepustio veš mašine itd.... lol
rade stvarno dobre veš mašine i toga nek se drže....mobitele nek prepuste Nokii, SonyEr...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191605.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 11:19:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8c0a6c793e3127106c2877de9671b589</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>nokia n96 ima sve skoro isto ko i n95 koju imam osim vise memorije i tv tako da mi nije previse zanimljiva,a i dizajn mi se ne svidja...
odluka je pala na samsung innov8 al nigdi ga nemogu nac u duca...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/191578.aspx</link><pubDate>Sat, 17 Jan 2009 10:50:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">26cae200921657cb4306bfb24e13031a</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>Preporučam ti samsung, puno se popravio u zadnje vrijeme. Nokia je meni oduvijek bila bezveze osim N96. Ako si neki poslovnjak i baš ti trebaju svi ti programi najbolje si uzmi blackberry.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/177193.aspx</link><pubDate>Fri, 02 Jan 2009 14:36:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9640d01fe1ce1aea91a13ce1cd1d25d6</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>
apsenth kaže...

imam novi problem!
nasao sam na internetu da u prvom dijelu 2009.g. na trzhiste dolazi nokia n97...neznam jel se isplati cekat je...


&amp;nbsp; Rađe se strpi za ovo:
&amp;nbsp; Gen...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/172729.aspx</link><pubDate>Sun, 28 Dec 2008 19:50:01 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ff3e7cdbf6aa4e183c2c8a0d85e57ef4</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>hmmmm moje mišljenje je uvijek Nokia.....jer Samsungu bi ipak prepustio veš mašine itd.... lol
rade stvarno dobre veš mašine i toga nek se drže....mobitele nek prepuste Nokii, SonyEricssonu i... i......</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/172714.aspx</link><pubDate>Sun, 28 Dec 2008 19:44:23 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">266ceda19ca5c867e5cf0f4bd2056bcb</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>imam novi problem!
nasao sam na internetu da u prvom dijelu 2009.g. na trzhiste dolazi nokia n97...neznam jel se isplati cekat je...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/166350.aspx</link><pubDate>Sun, 21 Dec 2008 08:40:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">208f8321bacea63b73ae838a41ac0966</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>xperia x1 ima "slabu" kameru bez uvrede</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/166007.aspx</link><pubDate>Sat, 20 Dec 2008 15:01:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">915e5de13b6da075d8e69ba7b61deac1</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>Sony Ericsson Xperia X1</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/165998.aspx</link><pubDate>Sat, 20 Dec 2008 14:34:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3c8179f552aeec69652a6c6c13b51658</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>
File kaže...

Možda sam se krivo izrazio -&amp;gt; Nokia N95 ima DVB-H TV broadcast receiver.
&amp;nbsp;
Symbian OS ne može nitko stići..


&amp;nbsp;N95 nema nikakav TV receiver!

Može i je!</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/165995.aspx</link><pubDate>Sat, 20 Dec 2008 14:31:28 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b0a996d941864b61e5a40fff8679ea5b</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>i phone mi se ne svidja bas..previse su svi digli neku prasinu oko njega</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/165988.aspx</link><pubDate>Sat, 20 Dec 2008 14:16:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">54e52ceeb3485258afeb941174ec0d2a</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>Možda sam se krivo izrazio -&amp;gt; Nokia N96 ima DVB-H TV broadcast receiver.
&amp;nbsp;
Symbian OS ne može nitko stići..</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/163165.aspx</link><pubDate>Mon, 15 Dec 2008 21:09:03 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e0a42e4bb64ae0d5c8f51ad2d84b698c</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>
File kaže...

Nokia N95 8GB, iako nije na tvom popisu, daleko je kvalitetniji od N96 koji nije puno bolji, osim što ima 16GB i DVB-T tuner, ostalo je šminka.


&amp;nbsp;Hm, sta si htio rec valjda ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/163155.aspx</link><pubDate>Mon, 15 Dec 2008 20:58:04 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">20c32dce944bcc6f68de994f019ff582</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>Uf. Što se Samsunga tiče da si me to pitao unazad godinu dana rekao bih ti da bježiš što dalje možeš od njihovih mobitela. Ali moram priznati da me u zadnjih pola godine sve više i više iznenađuju. A ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162639.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 23:29:39 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e53aba27fefc1ea293c8d8d40149d78f</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>sve nokije n9X imaju jako lose kvalitete kucista u odnosno na samsung i8510 koj je sigurno najkvalitetniji mobitel na trzistu!!!!! mayales sta to pricas za iphone da pogleda pa vidis da cilja na visuk...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162638.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 23:26:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3a0863953fcb12d0a94ea3954ca2e8c4</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia</title><description>
File kaže...

Nokia N95 8GB, iako nije na tvom popisu, daleko je kvalitetniji od N96 koji nije puno bolji, osim što ima 16GB i DVB-T tuner, ostalo je šminka.


&amp;nbsp;Već ije imao (ili još ima) ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162633.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 23:14:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5079edb250daa8f304dc262d9f11b3b1</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>Nokia N95 8GB, iako nije na tvom popisu, daleko je kvalitetniji od N96 koji nije puno bolji, osim što ima 16GB i DVB-T tuner, ostalo je šminka.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162626.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 23:01:09 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">74b91059a86e6fda47969991e76664b8</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>i8500 mi se cini kao najbolji izbor nekako,neznam tocno zbog cega al najvise me privlaci...
poslucat cu savjet i otic do nekog centra di mogu sve mobitele vidjet uzivo pa odlucit jer u planu mi je uz...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162437.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 18:58:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">651965c5b0b3faa1cab7413353918a97</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>od svega što si napisao najviše me se dopala omnia ali jesi li razmišljao o iPhoneu
&amp;nbsp;
jer je u istom ranku kao i modeli koje si sam naveo</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162435.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 18:56:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">52d43613ba80ea6bdf12ee940e562b94</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia ili...????</title><description>
apsenth kaže...

omnia mi se cini kao odlican mobitel ali nisam bas neki ljubitelj touchscreena,ali voljan sam poslusati svaki savjet i preporuku


&amp;nbsp;Touchscreen koliko je dobar toliko je i...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162407.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 18:29:57 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">dc7b2710a1adb718284b0539ee0aa36f</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>lipo ti skoci do vip ili t-mobail centra pa pogledaj iz prve ruke i imas na netu http://www.usporedi.hr/ pa pogledaj svakome se nesto svida ako netko kaze da je the best nokia 3310 zar ces to kupiti,,...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162401.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 18:22:34 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ffd90d366433d0f02eee580d608de8a7</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia</title><description>Nokiju bih uvijek odabrao rađe kao brend, nego Samsung. Ali N96 mi djeluje neznam kako bih napisao ali nekako kao nedotjeran uređaj na brzinu sklopljen i napunjen brojnim mogućnostima. Baci malo pogle...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162396.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 18:14:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f5479dc13ce6747d9aeb3b73c62f259a</guid><category /></item><item><title>RE: Samsung vs. Nokia ili...????</title><description>omnia mi se cini kao odlican mobitel ali nisam bas neki ljubitelj touchscreena,ali voljan sam poslusati svaki savjet i preporuku</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162392.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 18:08:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5f993a49a473de2af4e535d9d5a2554c</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia ili...????</title><description>Si razišljao o SE xperia? Inače preporučujem omniu zbog WM i&amp;nbsp; touchscreena.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162384.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 17:58:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">283c9d8f9785e0588f148d7a1e2b0dab</guid><category /></item><item><title>Samsung vs. Nokia ili...????</title><description>Imam jednu dilemu koji mobitel kupit...dvoumim se izmedju vise aparata:
samsun g810
samsun i900 omnia
samsun i8510 16gb
nokia n96
Nekako mi je najlijepsi g810,omnia ima touch screen,i8510 kameru ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/samsung-vs-nokia/162374.aspx</link><pubDate>Sun, 14 Dec 2008 17:47:37 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">dc872395e39acf7e4975939e4351f02b</guid><category /></item></channel></rss>