﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 03:08:59 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Mon, 08 Dec 2008 21:50:45 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Sony Ericsson-flash-pitanje</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/12480.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>xs je najbolji za flash, ali sa SEtool mozes staviti stvari kao svjetlosne efekte za walkman
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158423.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 21:50:45 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3644c9a0a5be564c615cbb5771d55fec</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>HEh, ja sam svom W810 stavio flash teme(evo npr. 
video
).
I promjenio sve ikone.
A najlakse mi je bilo to uradit sa FAR-om, ali trebalo je stavit nesto da mogu farom to radit pa sad mi je najbolj...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158404.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 21:19:05 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9b9c460e90869f12c5293089e3d50657</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>




 
Možeš li mi dati neki link gdje su točno upute kako flashat da promijenim ikone?plizz jer pročitao sam par uputa ali mi nije uspjelo...




 
http://myforum.lasyk.net/showthread.php...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158400.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 21:10:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">918b58fee121788755b0ad02ccb95ad6</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>
JURGOLINHO kaže...



Razer_Copperhead kaže...



 


 



 
Xs++ i SEtool2
 su najbolji) i slijediti upute

ali ako krivo slijedis upute mozes sje.... mob.



 
Možeš li mi ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158350.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 20:08:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4350d6092362a27317209671ee331303</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>
Razer_Copperhead kaže...



 


 



 

ali ako krivo slijedis upute mozes sje.... mob.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158228.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 18:37:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6d5171328311c5ff47b75a5d94f30e6b</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>
Lord_Marko kaže...


Da bi poboljsao neke karakteristike moba... zvuk, nove aplikacije, izgled itd.



 


GeForce kaže...


to ti je poboljsavanje moba odnosno stavljane moba u drugi m...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158200.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 17:49:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6e5b6c9177214f666f76e39a883286b2</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>cafe.mobil.hr... tamo ces dobit sve odgovore
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158197.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 17:49:07 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c6eef0c7310a6ed2b7935746d0343fd1</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>
Lord_Marko kaže...


Da bi poboljsao neke karakteristike moba... zvuk, nove aplikacije, izgled itd.



 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158195.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 17:47:30 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">14572cf23d0860a58bdcd04f348db23d</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>to ti je poboljsavanje moba odnosno stavljane moba u drugi mob. recimo imas k310 i pretvoris ga u w200. poboljsana su recimo walkman. sa flashanjem mozes promijenit i CID (zastitu). postoje dvije vrst...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158194.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 17:46:46 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">303e43ef64d26404049dccde64c49427</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>Da bi poboljsao neke karakteristike moba... zvuk, nove aplikacije, izgled itd.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158190.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 17:45:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4b4cd276823379c01a5f55b518db4e1e</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson-flash-pitanje</title><description>Može li mi ko objasnit za što služi to flashanje??:(
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158187.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 17:41:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">38fce6307f7553f46be5bbe3ef7f5097</guid><category /></item><item><title>RE: Sony Ericsson-flash pitanje</title><description>http://rapidshare.com/files/80546363/setool2lite.rar
 
 
 
http://rapidshare.com/files/80546697/Setool2Lite_update_to_v1.11.exe
 
 
 history: 
 
 v 1.06 OBSOLETE 
 
 - now working with DB20...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158186.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 17:38:35 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0276994fd4da17389ac3cfad3e1eccef</guid><category /></item><item><title>Sony Ericsson-flash pitanje</title><description>ima li tko link programa

trazeni program je 
SEtool2
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/sony-ericsson-flash-pitanje/158164.aspx</link><pubDate>Mon, 08 Dec 2008 17:05:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">03dc5b262c652a9f0337d317aa2b9b5f</guid><category /></item></channel></rss>