﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 04:32:04 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Sun, 07 Dec 2008 13:06:16 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>N80 (slide "funkcija")</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/n80-slide-funkcija/12315.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: N80 (slide "funkcija")</title><description>Ima aplikacija Slide Helper v1.08  koja sluzi za ovo sto meni treba i jos par stvari.. samo.. meni ne radi na n80. Ne mogu je pokrenuti, nije kompatibilna sa mojim telefonom pa mozda jeste s ostalim s...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/n80-slide-funkcija/157269.aspx</link><pubDate>Sun, 07 Dec 2008 13:06:16 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f361b03c8db66f9758d1445c87c92748</guid><category /></item><item><title>N80 (slide "funkcija")</title><description>ja mislim da nemoze na N i E seriji da se kontrolise stanje poziva pomocu odklapanja i zaklapanja isto u mene na N95 nemoze,a u oca na 6500 slide mozes podesavat
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/n80-slide-funkcija/157160.aspx</link><pubDate>Sun, 07 Dec 2008 10:42:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0243df9e42ed52b28dc040932109b3e0</guid><category /></item><item><title>RE: N80 (slide "funkcija")</title><description>Ma radi se o tome sto me recimo neko nazove, otvoren mobitel.. javim se onako kako je otvoren i slucajno se malo podje sklapat, napravi kontakt i prekine poziv kao da sam ga sklopio. </description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/n80-slide-funkcija/156198.aspx</link><pubDate>Fri, 05 Dec 2008 18:35:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c2033cc98c54528bf64e77b265a1868f</guid><category /></item><item><title>RE: N80 (slide "funkcija")</title><description>Ako želiš razgovarati sa sklopljenim telefonom sklopis ga prije nego uspostavi poziv ili ako te zovu javis se preko tipke. Također pritisni lijevu gornju tipku prije sklapanja da ne prekine. Drugog na...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/n80-slide-funkcija/156034.aspx</link><pubDate>Fri, 05 Dec 2008 12:52:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a34c8caada773e6194d994bed99f7e3e</guid><category /></item><item><title>RE: N80 (slide "funkcija")</title><description>Ma nema u opcijama za pozive. Nije valjda da se to ne moze nikako ukinut</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/n80-slide-funkcija/156023.aspx</link><pubDate>Fri, 05 Dec 2008 12:28:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">26f279eb2efece40d667d1941fa931b9</guid><category /></item><item><title>N80 (slide "funkcija")</title><description>Pogledaj ako imaš u opcijama za pozive slide call handlig, ja na 6288 imam i mogu namjestit dali da prekine poziv ili ne.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/n80-slide-funkcija/155850.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Dec 2008 23:34:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">573eb7b01802e709922d6a290d66a8ed</guid><category /></item><item><title>N80 (slide "funkcija")</title><description>Ja mislim da se nemože! Ja imam E65 isto slide i neznam za to!!
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/n80-slide-funkcija/155844.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Dec 2008 23:22:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">60c3eedaf310f86d0609d2e9441f1d54</guid><category /></item><item><title>N80 (slide "funkcija")</title><description>Ne mogu naci ali mislim da sam negdje vidjeo u opcijama..
..mozel se iskljuciti da u toku razgovora kada zatvorim slide sistem da mi ne prekine poziv?

 

EDIT: Sorry na pogresnom podforumu.. ako...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/n80-slide-funkcija/155833.aspx</link><pubDate>Thu, 04 Dec 2008 22:44:52 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6e5ac53015e1d3b9ceab572d72f24759</guid><category /></item></channel></rss>