﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 03:43:24 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 02 Dec 2008 21:34:41 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>T-COM (simpa mix opcija) pitanje</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/t-com-simpa-mix-opcija-pitanje/11956.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: T-COM (simpa mix opcija) pitanje</title><description>Mix tarifa ti je automatske nadoplate na račun i moraš unaprijed dati 1200kn koje češ dobivati nazad kroz 12 mjeseci po 100kn. Ako to napraviš dobijaš aparat po povoljnijoj cijeni. Nikako se ne isplat...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/t-com-simpa-mix-opcija-pitanje/154535.aspx</link><pubDate>Tue, 02 Dec 2008 21:34:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">7731119241f7bc8fd102960021156f50</guid><category /></item><item><title>T-COM (simpa mix opcija) pitanje</title><description>Ok...Hvala
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/t-com-simpa-mix-opcija-pitanje/151966.aspx</link><pubDate>Fri, 28 Nov 2008 20:08:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">c3f8633f7704f8b0434f79ba98353c12</guid><category /></item><item><title>T-COM (simpa mix opcija) pitanje</title><description>simpa mix ti je kao pretplata.svaki mjesec plaćaš,mislim 100kn i toliko dobiješ na račun koji možeš potrošiti ali nemožeš više(osim ako ne nadoplatiš još)

 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/t-com-simpa-mix-opcija-pitanje/151488.aspx</link><pubDate>Thu, 27 Nov 2008 23:33:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">b93fd69c4fcde003f439ec7ec8f946b9</guid><category /></item><item><title>T-COM (simpa mix opcija) pitanje</title><description>Mislim kupiti Nokiu 
Nokia 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/t-com-simpa-mix-opcija-pitanje/151324.aspx</link><pubDate>Thu, 27 Nov 2008 19:30:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">5cb04c1cc5b502fb10f7247b508b0f76</guid><category /></item></channel></rss>