﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Sun, 28 Jun 2026 09:45:14 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Wed, 20 Jul 2011 19:24:42 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Periferija</description><title>Koje slušalice za igranje do 300kn</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/106655.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Evo ja uzeo maloprije G330 u Linksu. Užasno, ali užasno sam zadovoljan. Ide sutra Review.:)</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2116142.aspx</link><pubDate>Wed, 20 Jul 2011 19:24:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">29b28d344095ea3249ef27dffa5e42fe</guid><category /></item><item><title>Re: Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Evo uzeo sam Creative Labs dobre su samo malo stišću</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2116129.aspx</link><pubDate>Wed, 20 Jul 2011 19:19:58 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">e89f1728353fa62d6fc53288524fb500</guid><category /></item><item><title>Re: Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>&amp;nbsp;http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_35_334&amp;amp;products_id=8783;)Dobre su imaju ti i mikrofon. Ja sam ih koristio. Ofcorse nemaju zvuk kao Sennheiser od 100&amp;euro; ali... O.oEvo ti ovdje...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2114111.aspx</link><pubDate>Wed, 20 Jul 2011 06:37:12 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6b87dc18a7e4068f9d224f1885579109</guid><category /></item><item><title>Re: Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Evo danas idem u links ili u ADM po slušalice pa recite što je najbolje uzet.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2114103.aspx</link><pubDate>Wed, 20 Jul 2011 06:25:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">cd5e15a6f2809d288332f99ff2457e90</guid><category /></item><item><title>Re: Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Eto vidiš ja imam plantronics 367, koje se jako malo razlikuju od 377, i uopće ne rade pritisak na glavu i uši, barem meni. Mogu ih imat na glavi i 5-6 sati i neću ih ni osjetit.Ja sam prezadovoljan s...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2071384.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Jul 2011 21:12:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9620b316881938ecef7f11441b9a6fe2</guid><category /></item><item><title>Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>ja imam fatal1ty i mogu reći da sam jako zadovoljan s njima</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2071326.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Jul 2011 20:59:24 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6b34e8a6ae1f99168deb13883a0f7f0a</guid><category /></item><item><title>Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Mislim da ti se sve svodi na tip slusalica. G330 ti imaju zasebnu zvucnu karticu sa sobom, gumene su cijele i stil je iza uha a ne preko glave ko ove druge. Sada neka netko ko ima druge malo opise i o...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2071325.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Jul 2011 20:59:22 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4e1cdc58cf3d52f605075ec3c2dd9a4f</guid><category /></item><item><title>Re: Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Onda G330 ili Creative Labs gaming fatality? koje da uzmem?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2071297.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Jul 2011 20:51:19 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ac08e0012eb75bf825d08927d9d201a4</guid><category /></item><item><title>Re: Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>&amp;nbsp; Bolje su ti G330.&amp;nbsp; Inače mi se te Plantronics i ne svidaju meni osobno, jer previše rade pritisak na glavu i na uši. G330 su puno lakše, kao i Fatal1ty.&amp;nbsp; Imam dosta prijatelja koji im...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2071187.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Jul 2011 20:24:08 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">83b8d04337628059cf595af970ec53f4</guid><category /></item><item><title>Re: Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Ove Creative Labs&amp;nbsp; gaming fatality me zanimaju jer su dobre jel vrijede te novce?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2071172.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Jul 2011 20:19:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">46f9363cb113f9f64ee20a1db2980d10</guid><category /></item><item><title>Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Plantronics Gamecom 377&amp;nbsp;Creative Labs gaming fatality</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2071020.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Jul 2011 19:39:23 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9a201e9940752922798fd4a5fc70bbb7</guid><category /></item><item><title>Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Ja imam G330 i prezadovoljan sam. Jos su k tome gumene pa cak sam i sjeo par puta na njih i nista im nije.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2071008.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Jul 2011 19:34:50 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">92581ecc09a9927f196e2803e267333a</guid><category /></item><item><title>Koje slušalice za igranje do 300kn</title><description>Razmišljao sam o slušalicama za igranje (preko teamspeaka3) do 300kn mislio sam uzeti neke od creative labs-a ili druge i da li mi netko može preporučiti jedne.</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/periferija/koje-slusalice-igranje-do-300kn/2071005.aspx</link><pubDate>Mon, 04 Jul 2011 19:33:40 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fd36d3beedc2b1d36f91fad4273ef75a</guid><category /></item></channel></rss>