﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Thu, 25 Jun 2026 20:43:30 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Fri, 31 Oct 2008 11:43:54 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Iphone</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/iphone/10635.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Iphone</title><description>BR1. sve ovo je več upitano na forumu u vise tema i dalo se odgovore bas na ova pitananja,

 

Po mom mislkjenju, isplati ga se kupit. Nema ocekivane cijee.


http://forum.bug.hr/forum/topic/ko...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone/134435.aspx</link><pubDate>Fri, 31 Oct 2008 11:43:54 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">de8025138be86871e001bb97242bdafd</guid><category /></item><item><title>RE: Iphone</title><description>Na forumu postoji mali milion tema o iPhone-u, samo treba malo potražiti. Najlakše je otvoriti novu staru temu.

 

Meri, lock please..
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone/134433.aspx</link><pubDate>Fri, 31 Oct 2008 11:41:17 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">f45a86147cdbe8236c8c585b2541e569</guid><category /></item><item><title>Iphone</title><description>čitao sam na službenim t mobile stranicama da će ipfone biti uskoro u prodaji u Hrvatskoj...mene zanima kolika bi mu bila cijena i isplati li se
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone/134428.aspx</link><pubDate>Fri, 31 Oct 2008 11:29:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4946133ab56a3261bc088a826659dd04</guid><category /></item></channel></rss>