﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 21:12:10 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 28 Oct 2008 20:10:31 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Iphone u Hrvatskoj!</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/10494.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Ja svoje i dalje drzim

Iphone-pasjaluk,lijepa sminka i za pokazat....

ali za posla bi uvijek nesto uzeo iz HTC serije (osobni favorit HTC TyTN II)

A onaj gore komentar
X1 vs iphone molim te ...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132982.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 20:10:31 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">95b345544c505360d77308f25883a5aa</guid><category /></item><item><title>RE: Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>
File kaže...


Nije T-Com, nego T-Mobile.

 

Ma mislim da je taj Apple Iphone malo previše razvikan.

 

Ja kupujem Nokiu N95 8GB koja 
je bolja
 i od sada novog N96 i tog Iphone-a.
...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132885.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 17:15:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">de83366b93ef1322e80b35bb8f981f15</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Nije T-Com, nego T-Mobile.

 

Ma mislim da je taj Apple Iphone malo previše razvikan.

 

Ja kupujem Nokiu N95 8GB koja je bolja i od sada novog N96 i tog Iphone-a.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132856.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 15:27:32 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0573ced16e5476ff6d97402297e48439</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Kolko sam skužio kod svih tih OS telefona (Iphone, htc android ...) je jako malo softwarea u početku na njima. Imao sam doma 3G Iphone(brat je imao, ne ja)

 

Živi pa vidjeli 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132850.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 14:52:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">876bd82297b2c3cf9c03cb20ef90d5f0</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>bolje ipak pričekati Sony Ericsson X1, večina koristi Windowse nego Mac stim bolje jer je bolje kompatibilan nego iPhone, a i bolji aparat!
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132848.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 14:47:33 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">25dc909b37cbe6a39e84ead6c518ed84</guid><category /></item><item><title>RE: Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>
Faerdhur kaže...



ambivalent kaže...


 



 

Da, ali pazi koji je to 
pain-in-the-ass
 ako uzmemo 
hype
 oko iPhonea - treba staviti dodatnu aplikaciju da jedan suvremeni mobite...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132842.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 14:41:15 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2de73df9b2835bf0200d2abfb9702986</guid><category /></item><item><title>RE: Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Ali nepiše kakva će biti cjena, jer vidite to gdje napisano?</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132837.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 14:31:42 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">9daa9b1d4dae0b060874b069753683d7</guid><category /></item><item><title>RE: Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>
ambivalent kaže...


 



 

Da, ali pazi koji je to 
pain-in-the-ass
 ako uzmemo 
hype
 oko iPhonea - treba staviti dodatnu aplikaciju da jedan suvremeni mobitel (iPhone) ima MMS, a ko...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132801.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 13:13:11 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">a95282d7836cefb1ae7b738980066d70</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Ja nažalost ne mogu kupiti iPhone jer sam vezan ugovorom na dvije godine i jos cu se načekati za produženje. A bilo bi mi glupo uzimati još jednu pretplatu. Nadam se da će se moći kupiti i bez ugovora...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132800.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 13:12:14 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">0aa0bf3598a6548573c999afed294bb2</guid><category /></item><item><title>RE: Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>
Faerdhur kaže...


 

Ne bih htio nešto tresnuti bez veze, ali jel taj T-Comov iPhone ima podršku za MMS?

 



 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132794.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 12:59:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1c90353d55bfa8c3330827699c941b8f</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description> 

Ne bih htio nešto tresnuti bez veze, ali jel taj T-Comov iPhone ima podršku za MMS?

 

Pitam zato jer sam malo koristio US verziju (nije 3G) star nekih 8 - 9 mjeseci, i taj nema podršku za M...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132790.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 12:49:49 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">6eba2b56c9b8cfb1e7fafe4a4e0c1c48</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Ja ga necu sigurno kupiti i robovati t-com-u godinama po njihovim lopovsko-mafijasko-monopolistickim cijenama. Imam osjecaj da ce biti jako jeftin i da t-com sigurno nece puno naplacivati koristenje s...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132787.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 12:42:27 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">1432321e2747941fe018ac9e00ec9652</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>ne još
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132776.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 12:15:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">3cc88a2a2360e6bd6b8f29181f0fd78c</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Jel se zna cijena?
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132769.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 12:04:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2dc3e7864cd5100cddf7333ea919d2da</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>zahvaljujem na informaciji
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132757.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 11:43:20 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">4eea3d6ce6f229e142f9f305693c2c50</guid><category /></item><item><title>RE: Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Hvala za javljanje. Interesira me. Baš sam htio vidjeti (imati) malo i taj iPhone. Kad se skupi novac...
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132755.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 11:39:48 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fe2469e596070ec162adfeee0a700f87</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Da, konacno smo i to docekali...jedva cekam da ga kupim!
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132748.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 11:15:47 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">2e351c9e6d57d806df8037b2f10570fd</guid><category /></item><item><title>Iphone u Hrvatskoj!!!!</title><description>Ono sto se dugo čekalo sad je službeno za 10ak dana dolazi i nama (bilo je i vrijeme)

ja sam se vec registriro za njega a one koji zele mogu to učiniti na 
t-mobile stranici
.

 
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/iphone-hrvatskoj/132745.aspx</link><pubDate>Tue, 28 Oct 2008 11:08:13 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">8efbaab66919067efa2fef0112b5cbf3</guid><category /></item></channel></rss>