﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Fri, 26 Jun 2026 01:22:35 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Tue, 14 Jun 2011 16:07:44 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Internet</description><title>Upload</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/internet/upload/104039.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>Upload</title><description>Ovako.....zvao sam t-com i frajer mi je rekao da mi je maximalna propusnost prema centrali 17MBit/sec ,a onda mi je nesto izracunavao da mi je maximalni upload (preko bakrene zice znaci) 2,5MBit/sec ,...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/internet/upload/2012003.aspx</link><pubDate>Tue, 14 Jun 2011 16:07:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">fce6c295bc5352b86cfe71064072bec8</guid><category /></item></channel></rss>