﻿<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?><rss version="2.0"><channel><copyright>Copyright 2003-2026 Bug &amp; dizzy.hr</copyright><ttl>30</ttl><pubDate>Wed, 24 Jun 2026 16:29:15 GMT</pubDate><managingEditor>pisma@bug.hr</managingEditor><language>hr</language><lastBuildDate>Thu, 01 Jan 2009 15:39:41 GMT</lastBuildDate><description>Tema unutar podforuma Općenito o mobitelima</description><title>Instaliranje symbian programa na mob</title><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/topic/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/10327.aspx</link><image><url>http://www.bug.hr/images/forum-rss.gif</url></image><item><title>RE: Instaliranje symbian programa na mob</title><description>
nedIm kaže...

Evo ti ih pedesetak :)
LINK!
I ako virusi ne postoje za s60 v3, zašto bi onda F-secure i Kaspersky
pravili zaštitu???


&amp;nbsp;  joj joj joj a da si pročitaš malo bolje tu temu...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/176307.aspx</link><pubDate>Thu, 01 Jan 2009 15:39:41 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">72fca858c40c87a7a81c994311161b8c</guid><category /></item><item><title>Instaliranje symbian programa na mob</title><description>Evo ti ih pedesetak :)
LINK!
I ako virusi ne postoje za s60 v3, zašto bi onda F-secure i Kaspersky
pravili zaštitu???</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/176205.aspx</link><pubDate>Thu, 01 Jan 2009 13:31:18 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">42b67cd4a51e00213092e32c0d472e62</guid><category /></item><item><title>RE: Instaliranje symbian programa na mob</title><description>
nedIm kaže...


24v kaže...

slobodno instaliraj šta god hočeš...jer za sad ne postoji virus za 9.1 symbian nadalje....
&amp;nbsp; 
jedino što ti se može desit jest da tise uspori mobitel od svak...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/176186.aspx</link><pubDate>Thu, 01 Jan 2009 13:06:29 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">76e1057a9d04964809ea1b7238bcfec1</guid><category /></item><item><title>RE: Instaliranje symbian programa na mob</title><description>
24v kaže...

slobodno instaliraj šta god hočeš...jer za sad ne postoji virus za 9.1 symbian nadalje....
&amp;nbsp;
jedino što ti se može desit jest da tise uspori mobitel od svakakvih bzvz aplikacij...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/176133.aspx</link><pubDate>Thu, 01 Jan 2009 12:01:02 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">80e664d5eb9369d731512d4f4162b4c8</guid><category /></item><item><title>Instaliranje symbian programa na mob</title><description>slobodno instaliraj šta god hočeš...jer za sad ne postoji virus za 9.1 symbian nadalje....
&amp;nbsp; 
jedino što ti se može desit jest da tise uspori mobitel od svakakvih bzvz aplikacija koje bzvz troš...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/176124.aspx</link><pubDate>Thu, 01 Jan 2009 11:48:59 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">314169c947ecccb15fa65db32dcaeda9</guid><category /></item><item><title>RE: Instaliranje symbian programa na mob</title><description>A i to sto kazes. Ionako ne mislim bas sve redom isprobavati. Sto mi je zanimljivo pa ako ne valja ili mi nije potrebno maknuti sa moba. Ako sta podje po zlu javim :)
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/130847.aspx</link><pubDate>Fri, 24 Oct 2008 13:06:56 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">dfc72fc7723453d152a5ee3cef52d8e5</guid><category /></item><item><title>Instaliranje symbian programa na mob</title><description>ajoj... bubni pa ako što pođe po zlu pravac servis. Iskreno nisam nešto čuo da ti aplikacija zezne soft. jedino ako i nije pisana (napravljena) sa takvom namjerom. Znam jedino za slučaj da ne rade kak...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/130846.aspx</link><pubDate>Fri, 24 Oct 2008 13:03:44 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">20e5e55a259109fdcd941bc81a1281d9</guid><category /></item><item><title>RE: Instaliranje symbian programa na mob</title><description>Nasao sam preko torrenta arhivu skoro 400 megabajta, stotine tih programa i aplikacija. Vise od 80% su igre. Ima i "regularnih", freewarea i crackiranih.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/130842.aspx</link><pubDate>Fri, 24 Oct 2008 12:56:21 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">07149a615bf4db58c48cdfd600200889</guid><category /></item><item><title>Instaliranje symbian programa na mob</title><description>Ja sam obično takve stvari

 

I ako se što desi imaš garanciju, odneseš mob.
</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/130837.aspx</link><pubDate>Fri, 24 Oct 2008 12:48:38 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">88143856365a255e0eab5a14eb0a3f92</guid><category /></item><item><title>Instaliranje symbian programa na mob</title><description>Konacno sam kupio malo bolji mobitel. Nokiu 6120 classic u ponudi Tele2 za 200 kn :). I naravno odmah poskidao sa neta masu programa i igara za nju da se malo zabavljam i isprobavam. E sad, za podosta...</description><link>http://bugforum.azurewebsites.net/forum/post/opcenito-o-mobitelima/instaliranje-symbian-programa-mob/130832.aspx</link><pubDate>Fri, 24 Oct 2008 12:41:53 GMT</pubDate><guid isPermaLink="false">ae85d134724d5cda9e288223093fe6ac</guid><category /></item></channel></rss>